درمان سرطان

Rss
بره موم، به خاطر ویژگی های ساختاری خود می تواند در بهبود و حتی درمان سرطان موثر باشد. وجود ماده CAPE در ساختار بره موم باعث می شود تا مشکلات ایجاد شده توسط سرطان کاهش پیدا کرده و به مرور زمان این بیماری مزمن را بهبود بخشد. این ماده حیات بخش با احیا و ترمیم گلبول های سفید و تقویت سیستم ایمنی بدن، نه تنها از پیشرفت سرطان جلوگیری می کند بلکه باعث تقویت عمومی بدن شده و از ابتلا به دیگر بیماری ها نیز پیشگیری می نماید.
ادامه مطلب
سرطان به عنوان یکی از بیماری های خطرناک شناخته می شود که علم پزشکی نتوانسته راه درمانی برای آن بیابد. البته طب سنتی با استفاده از مواد مختلفی مثل ژل رویال و بره موم توانسته برخی از این سرطان ها را به سمت بهبودی کشانده و حتی با ماده حیات بخش بره موم ، به صورت معجزه آسایی برخی از این افراد را درمان کند. 
ادامه مطلب
سرطان به رشد غیرطبیعی سلول های بدن گفته می شود به عبارت دیگر، هر عامل داخلی و خارجی که مکانیسم طبیعی اعضای بدن را بهم بزند سبب می گردد تا رشد آن عضو نامنظم شده و سبب بروز سرطان گردد. وی افزود در حقیقت اگر انسانی از رژیم غذایی صحیح استفاده می کند و از عوامل خطرزای محیطی پرهیز نماید احتمال بروز سرطان در او بسیار اندک می باشد بهتر است بدانیم که چه عواملی سبب بروز انواع مختلفی از سرطان می شوند.
ادامه مطلب
هر چند وقت یکبار صحبت هایی در مورد میزان مبتلا به سرطان در ایران و جهان به گوش می رسد و این نشان دهنده عمق خطر سرطان است. البته دانشمندان توانسته اند برای درمان سرطان راهکار های مناسبی بیابند. استفاده از بره موم در درمان سرطان تا حدودی به اثبات رسیده است. هرچند نیاز به مداومت در مصرف باعث می شود تا بسیاری از مبتلایان از درمان سرطان خود نا امید شوند، اما افرادی که مداومت همراه با نظم داشته اند، توانسته اند موفق باشند. در ادامه دو پست قبلی ، در اینجا به نکات پایانی کارهایی که باید انجام ندهیم تا مبتلا به سرطان نشویم می پردازیم.
ادامه مطلب
یکی از اولین نشانه های سرطان ریه تنگی نفس است که غالبا این افراد به سختی قادر به حبس نفس خود هستند.  برخی از بیماران مبتلا به سرطان ریه درد در قفسه سینه دارند. درد قفسه سینه و سرف های مزمن میتواند یکی از علائم سرطان باشد. انواع مختلفی از سرطان، من جمله تومورهای سرطان خون و ریه، می تواند نشانه هایی شبیه سرفه بد یا برونشیت داشته باشد.گزارش شده است که برخی از بیماران مبتلا به سرطان ریه درد در قفسه سینه دارند که گستردگی آن تا شانه یا پایین بازوها می رسد
ادامه مطلب
استفاده از آب و غذای سالم و عدم مصرف غذاهای فست‌فود و درمان هلیکوباکتر می‌تواند از ایجاد سرطان معده جلوگیری کند. همچنین رعایت مصرف این موارد می تواند در درمان سرطان نیز موثر باشد. شایع‌ترین سرطان گوارش در ایران سرطان معده است که متاسفانه در مراحل اولیه بدون علامت بوده و دیرهنگام تشخیص داده می‌شود. وی عنوان کرد: تاکنون علت مشخص شده و خاصی برای سرطان معده مشخص نشده، اما برخی عوامل در ایجاد آن موثرند.
ادامه مطلب
مسلما پیشگیری بهتر از درمان است. آن هم درمان بیماری سختی مثل سرطان. درمان سرطان علاوه بر درد و عذابی که دارد ، هزینه های بسیار زیادی برای افراد به همراه خواهد داشت. به همین علت است که درمان سرطان در اولویت دوم قرار می گیرد و بهتر است تاجایی که ممکن است پیشگیری کرد.
ادامه مطلب
سرطان به عنوان یکی از بیماری های مزمن و شایع در بسیاری از کشورهای جهان شناخته شده است. محققان می گویند عوامل بسیاری در شیوع این بیماری نقش دارد که رژیم غذایی نامناسب، سبک زندگی نادرست، نداشتن تحرک و افزایش آلاینده ها بخشی از آن است. درمان سرطان امروزه با روش هاس سنتی و با استفاده از موادی مانند بره موم صورت می گیرد. درمان سرطان با بره موم نه تنها عوارضی نداشته بلکه بیماری های دیگر بدن انسان را نیز درمان می کند.
ادامه مطلب
سرطان به پدیده تلخ این روزهای جهان و ایران بدل شده است. نبود راهکارهای دقیق برای درمان سرطان باعث شده تا افراد گمان کنند که این بیماری راهکاری ندارد و به همین علت ترس از آن و ترس از مرگ باعث ایجاد مشکلات روحی و استرسی به خصوص برای افرادی که در نزدیکان خود فرد مبتلا به سرطان دارند ، زیاد شود. در این مجموعه پست قصد داریم به شما بگوییم که چه کار نکنید تا سرطان نگیرید. در قسمت قبل در مورد نمک صحبت کردیم و حالا به موارد دیگری اشاره می نماییم.
ادامه مطلب
امروزه درخت بدریخت سرطان در جامعه ایرانی ریشه دوانیده است و در سرتاسر ایران، باغ هایی از این درخت، سر به فلک کشیده اند و در ابتدا ذکر این مطلب را لازم می دانم که اغلب بیماری ها از جمله، سرطان ها را نباید امتحان الهی دانست بلکه نسیان انسانی دانست چرا که این متولیان سلامت جامعه و اکثریت عامه مردم هستند که نه تنها نسبت به فرمایشات و سیره عملی چهارده معصوم (ع) دچار بیماری نسیان و فراموشی شده اند بلکه نسبت به بخش های از قرآن مجید هم (مثلا، آیه 119 سوره نسا_ کسانی که دست در طبیعت خدا می برند، یاران شیطانند) مبتلا به بیماری گشته اند و در مورد دستکاری نعمت های الهی، بی تفاوت شده اند.
ادامه مطلب
مصرف هفتگی تمشک، شاه توت، زغال اخته، سیب معطر، گیلاس، آلبالو و پودر لیموی سبز، برای پیشگیری و درمان سرطان مورد تاکید می باشد. خوردن خرما با پوست و همچنین خارک، اثر اثبات شده ای در کاهش ریسک ابتلا به سرطان دارد. مصرف برگ و تخم گیاه تاج خروس چه به صورت دمنوش و چه به صورت اضافه کردن به خورش ها، تاثیر بسزایی در جلوگیری از سرطان دارد.
ادامه مطلب
سرطان یکی از بیماری های کشنده شایع در عصر جدید است. متاسفانه این بیماری به صورت ناشناخته باقیمانده و هنوز دلایل ابتلا به آن مشخص نشده است. به همین علت است که درمان آن به صورت مشخص وجود ندارد. البته طب سنتی توانسته با استفاده از بره موم گام هایی را برای درمان این بیماری بردارد.
ادامه مطلب
سرطان سینه یکی از شایع ترین بیماری ها در بین زنان است و به همین علت باید به شدت مورد توجه قرار گیرد. این سرطان علائم اولیه ای دارد که باید جدی گرفته شود. در صورتی که سرطان سینه در مراحل ابتدایی تشخیص داده شود ، امکان درمان به شدت افزایش می یابد.هر گونه تغییر در شکل یا بافت سینه ها باید مورد بررسی پزشکی قرار بگیرد. به این ترتیب که هر گونه قرمزی یا بروز فرورفتگی های کوچک در پوست پستان و غیره می تواند نشان دهنده ی وجود بیماری سرطان سینه باشد. خستگی مزمن که پس از استراحت کردن برطرف نشود از نشانه های احتمالی سرطان است
ادامه مطلب
سرطان سینه یکی از رایج ترین سرطان ها در دنیاست که علائم خود را دارد، اما اکثر افراد نسبت به برخی از این علائمی که بدن بروز می دهد بی توجه بوده و اعلام خطر بدن را نادیده می گیرند. درست است که نیازی به نگرانی های بی مورد و وسواسی در مورد سلامتی نیست، اما نباید علائم جدی را نادیده گرفت.
ادامه مطلب
شایع ترین سرطان در بین زنان و مردان و در واقع شایع ترین نوع سرطان در جهان ، سرطان ریه و نای است. این سرطان به کشنده ترین سرطان جهان لقب یافته و سالانه تعداد بسیار زیادی از افراد را به کام مرگ می کشاند. سرطان ریه در مراحل اولیه هیچ نشانه ای ندارد و بیماران اغلب زمانی به پزشک مراجعه می کنند که بیماری در مراحل پیشرفته قرار دارد. شاید به همین دلیل باشد که سرطان ریه کشنده ترین سرطان در انسان محسوب می شود.
ادامه مطلب
شایع ترین سرطان در بین زنان و مردان و در واقع شایع ترین نوع سرطان در جهان ، سرطان ریه و نای است. این سرطان به کشنده ترین سرطان جهان لقب یافته و سالانه تعداد بسیار زیادی از افراد را به کام مرگ می کشاند. سرطان ریه در مراحل اولیه هیچ نشانه ای ندارد و بیماران اغلب زمانی به پزشک مراجعه می کنند که بیماری در مراحل پیشرفته قرار دارد. شاید به همین دلیل باشد که سرطان ریه کشنده ترین سرطان در انسان محسوب می شود.
ادامه مطلب
معمولا نیاز است که به سلول‌های سرطانی بیش از یک بار حمله شود. ما از کلون‌ها بر علیه کلون‌ها استفاده می‌کنیم و منتظر می‌نشینیم تا ببینیم کدام کلون‌ها برنده می‌شوند. سپس دارو را متوقف می‌کنیم. در این هنگام برنده‌ها کم کم شروع به باختن در برابر بعضی دیگر کلون‌ها می‌کنند. اکنون ما نمي‌دانیم که این تاکتیک در عمل تا چه حد موفق می‌شود. در تابستان ۲۰۱۶ آزمایش بالینی شروع می‌شود.
ادامه مطلب
تومور سرطانی مثل درختی با شاخه‌های زیاد است و هر شاخه‌ی جدید یک جهش ژنتیکی است. بعضی از این سلول‌ها ممکن است به صورتی تکامل یافته‌ باشند که در برابر درمان از طریق حمله به یک جهش ژنتیکی پایه‌ای خاص مقاومت کنند. ولی چه می‌شود اگر یک روشی درمانی، همزمان دو جهش ژنتیکی پایه را هدف بگیرد؟ به ندرت می‌توان سلول‌هایی پیدا کرد که بتواند نسبت به این نوع درمان مصون باشد.
ادامه مطلب
تهدید از جانب تعداد کمی از سلول‌هاست که مکانیسم ترمیمی نمی‌تواند آن‌ها را درست کند. در طول زمان یکی از این سلول‌های افسار گسیخته می‌تواند آن‌قدر تقسیم شود که در نهایت غده‌ای متشکل از هزاران سلول را تشکیل دهد. در آخر وقتی تعداد آن‌ها به میلیاردها رسید با یک تومور مواجه می‌شویم. وقتی انباشت سلول‌ها تبدیل به تومور شد، فرد به طور کامل به سرطان مبتلا شده است. تومور باید خارج و همه ی سلول های سرطانی درآورده شوند. حتی اگر چند سلول باقی بماند، خیلی سریع ممکن است دوباره تقسیم شوند و تومورهای جدید بوجود آورند.
ادامه مطلب
طبق آمار رسمی انجمن سرطان آمریکا، مردان در طول زندگی به احتمال ۴۲ درصد و زنان به احتمال ۳۸ درصد به سرطان مبتلا می‌شوند. در انگلستان وضعیت از این هم بدتر است، ۵۴ درصد مردان و ۴۸ درصد زنان ممکن است زمانی در طول زندگی خود به سرطان مبتلا شوند.
ادامه مطلب