تقویت قوای جنسی

درست است که روابط عاطفی در پیوند زناشویی بسیار مهم است، اما روابط جنسی اهمیت بالایی دارد. اگر میزان اهمیت و حساسیت روابط جنسی بین زن و شوهر بیشتر از روابط عاطفی نباشد، قطعا کمتر هم نیست. طبق تحقیقات مختلف در جهان و در ایران، بسیاری از جدایی ها و مشکلاتی که در زندگی افراد وجود دارد، تنها و تنها به خاطر مشکلات جنسی ایجاد شده و راه حل آن نیز در اصلاح روند و میزان این روابط است.
وقتی که صحبت از تقویت قوای جنسی به میان می آید، زن و مرد را شامل می شود. هر کدام از بیماری های زنانه و مردانه باید به سرعت رسیدگی شوند تا مشکلات جنسی و به تبع آن مشکلات عاطفی به حد زیاد نرسد. بسیاری از زد و خورد های زن و شوهرها و درگیری های لفظی، تنها به علت عدم ارضا یکی از طرفین و یا عدم رسیدگی به خواسته های جنسی است.

تقویت قوای جنسی در زنان

زنان دچار بیماری های مختلفی می شوند که با تقویت قوای جنسی می توان در درمان آن ها نقش مهمی را ایفا کرد. شاید مهمترین و شناخته شده ترین بیماری جنسی در بین بانوان سردمزاجی است که با تقویت نیروی جنسی قابل درمان است. زنان سردمزاج به ندرت و در موارد حاد اصلا به روابط جنسی روی خوش نشان نمی دهند. سردمزاجی در زنان حالتی روحی است که ممکن است از موارد مختلفی مثل تغذیه نامناسب حاصل شود. 
یکی دیگر از بیماری های جنسی که به علت ضعیف بودن قوای جنسی ایجاد می شود، نرسیدن و یا دیر رسیدن به ارگاسم است. پیچیده بودن روند ارگاسم بانوان آنقدر هویداست که کافی است وی برای تقویت قوای جنسی خود نیز کاری را صورت نداده باشد. زنانی که نیروی جنسی ضعیف تری داشته باشند خیلی دیر تر از حد معمول به ارگاسم می رسند و هم خود اذیت می شوند و هم شریک زندگی خود را سردرگم و کلافه می کنند.

تقویت قوای جنسی در مردان

مردان نیز بیماری های جنسی مخصوص به خود را دارند. سه نوع بیماری در مردان شایع است که باید با تقویت قوای جنسی و تقویت قوای جسمانی بدن به درمان آن پرداخت. یکی از این بیماری ها عدم علاقه به ایجاد رابطه با جنس مخالف است. این موضوع در قالب کم کاری جنسی مرد و یا در موارد حاد عدم رابطه جنسی با همسر بروز می کند. درست است که این مشکل یک مشکل روحی است اما با تقویت قوای جنسی و نیرویی که غریزه جنسی دارد فرد را به سمت ارتباط با همسر سوق می دهد. 
دو مورد دیگر که بیشتر در مورد آن شنیده شده است، مشکل نعوظ آلت تناسلی و زود انزالی است. اگر تقویت قوای جنسی به خوبی صورت نگیرد، زود انزالی به روندی رایج در روابط جنسی مرد با همسرش تبدیل می شود. مشکلات نعوظ نیز به سادگی و با افزایش نیروی جنسی قابل درمان است. البته هر سه این مورد می تواند مشکلات جسمانی (به ویژه در نعوظ) و یا مشکلات روحی روانی ( به ویژه در زود انزالی) داشته باشد، اما استفاده از مواد خوراکی برای تقویت قوای جنسی می تواند معجزه کند.

تقویت قوای جنسی

روابط جنسی اهمیت زیادی در زندگی زناشویی دارد. پس باید برای تقویت قوای جنسی چاره ای اندیشید.

بهبود روابط زناشویی با تقویت قوای جنسی

بهبود روابط جنسی می تواند دعواهای زناشویی را تا حد بسیار زیادی کاهش دهد و زن و مرد را آرام سازد. در واقع خداوند ازدواج را قرار داده تا عطش ایجاد شده جنسی برای بقای نسل را در روابط جنسی زن و شوهر پیاده سازی کند؛ اما متاسفانه امروزه به دلایل مختلفی که این مقاله جایی برای بحث آن نیست این روابط به انحراف کشیده شده است. یکی از مهمترین مواردی که روابط جنسی زن و شوهر را با مشکل مواجه کرده ، سبک زندگی و سبک خوراکی های مصرفی در خانوار است. خوراکی هایی که هم باعث سردمزاجی در زنان می شوند و هم نعوظ در مردان را دچار مشکل می کنند و علت اصلی زود انزالی هستند. تمامی مشکلات جنسی یا حداقل بیشتر این نوع از مشکلات را می توان با تقویت قوای جنسی برطرف کرد.

برطرف کردن مشکلات جنسی با تغییر در سبک زندگی

شاید مهمترین راهکار برای درمان مشکلات جنسی و بازگرداندن آرامش و عشق به زندگی عاشقانه یک زن و شوهر، تغییر در سبک زندگی باشد. انجام تغییراتی در زندگی مثل کاهش دادن وزن و ورزش نامنظم و یا ترک سیگار می تواند کمک بسیار زیادی برای بهبود کیفیت روابط جنسی به سرانجام برساند. اما مهمترین مورد در تغییر سبک زندگی، تغییر در سبک خوراک است. 
تغییر و بازنگری در خوراکی هایی که هم باعث مشکلات جنسی در مردان می شوند و هم زنان، می تواند نقش عمده ای در بهبود و حتی تقویت قوای جنسی داشته باشد. در کنار ترک بسیاری از خوراکی های مضر که بارز ترین آن ها همان فست فود ها هستند، مصرف برخی مواد خوراکی نیز می تواند به بالارفتن کیفیت روابط جنسی کمک کند. تقویت قوای جنسی با مصرف برخی مواد گیاهی و طبیعی بسیار بهتر از استفاده از داروهای شیمیایی است که معلوم نیست چه مشکلاتی را در آینده برای بدن ایجاد می کنند.
انواع میوه ها و مواد گیاهی مختلفی که سرشار از ویتامین ها و مواد معدنی مورد نیاز برای بدن هستند، کمک سرشاری برای تقویت قوای جنسی می کند. آووکادو یکی از بهترین میوه ها برای این موضوع است. همچنین استفاده از بادام و توت فرنگی نیز می تواند در افزایش میل جنسی موثر باشد و کیفیت روابط جنسی را بهبود بخشد. جینسینگ نیز از عوامل موثر در افزایش نیروی جنسی است که اصولا تاثیر بیشتری بر روی مردان دارد. بره موم و ژل رویال که از محصولات زنبورعسل هستند نیز در تقویت قوای جنسی موثرند که در ادامه با این دو مورد بیشتر آشنا می شویم.

بره موم و تقویت قوای جنسی

یکی از مهمترین و پرکاربردترین مواد برای تقویت قوای جنسی، بره موم است. بره موم بر تقویت قوای جنسی تاثیر بسیاری دارد. بره موم ماده ای شگفت انگیز است که می تواند تمامی مشکلات جنسی مردانه و زنانه را تحت تاثیر قرار دهد. این ماده که طبعی گرم دارد، مستقیما سراغ قوای جنسی می رود و میل جنسی را در زن و مرد افزایش می دهد. همچنین بره موم مشکلات و عفونت هایی که ممکن است به کاهش قوای جنسی منجر شده باشند را درمان می کند و از این طریق نیز می تواند تاثیرات شگرفی در بالابردن سطح نیروی جنسی داشته باشد. 
بره موم به صورت مکانیزه عصاره گیری می شود و پس از عصاره گیری به کپسول بره موم و یا عسل بره موم تبدیل می گردد. این ماده حیات بخش اگر به صورت منظم و مداوم مصرف شود هم در تقویت قوای جنسی موثر است و هم در راستای این کار، سردمزاجی و ارگاسم دیرهنگام در زنان و مشکلات نعوظ و زودانزالی در مردان را درمان می کند.

بره موم و تقویت قوای جنسی

تقویت قوای جنسی با ژل رویال

ژل رویال را می توان یک ماده بارورکننده و همچنین موثر در تقویت قوای جنسی دانست. شاید تخصصی ترین خاصیت شناخته شده و کاربردی ترین ویژگی این ماده همین تقویت قوای جنسی و افزایش باروری است. اگرچه برخی ژل رویال را ماده ای برای زنان می دانند اما تحقیقات نشان می دهد که استفاده از ژل رویال برای مردان نیز نه تنها باعث برطرف شدن مشکلات جنسی به ویژه زودانزالی می شود، بلکه در باروری و بالابردن کیفیت اسپرم مردان نیز تاثیرگذار است. ناگفته نماند که ترکیب ژل رویال با جینسینگ به صورت کپسول می تواند تاثیرات بیشتری برای مردان بروز دهد.

محصولات مرتبط با این مقاله

عسل بره موم 250 گرمی

عسل بره موم 250 گرمی

قیمت :440,000 ریال
عسل سیاه دانه 500 گرمی

عسل سیاه دانه 500 گرمی

قیمت :535,000 ریال
عسل ژله رویال 250 گرمی

عسل ژله رویال 250 گرمی

قیمت :1,500,000 ریال
عسل کنار

عسل کنار

قیمت :500,000 ریال
گرده گل 100گرمی

گرده گل 100گرمی

قیمت :260,000 ریال

مقالات مرتبط

پرسش و پاسخ