درمان سرطان با استفاده از بره موم

شاید قابل تصور نباشد که سرطان تا چه اندازه جامعه جهانی را تهدید می کند. این تهدید توسط جامعه جهانی خود به این دلیل است که توجه درست و صحیحی به درمان سرطان نشده و تنها راه های پر مخاطره به بیماران پیشنهاد می شود. ناگفته نماند که کشورهای پیشرفته و به ویژه در اروپا و امریکا، مردم به سمت استفاده از مواد گیاهی برای درمان سرطان و حتی پیشگیری از آن می روند.
 درمان سرطان با استفاده از مواد گیاهی نه تنها هیچ گونه عوارضی ندارد بلکه بسته به نوع ماده گیاهی می تواند در درمان بسیاری از مواد موثر باشد. البته درمان گیاهی یا درمان طبیعی سرطان نیاز به مداومت، صبر و مقاومت در برابر بیماری دارد. همچنین این بیماری باید با استفاده از تغییر در سبک زندگی نیز کنترل شود که خود نشان دهنده اهمیت پرهیزات غذایی است. به جز پرهیزات غذایی نیز موارد دیگری مثل ورزش و تحرک و همچنین عدم حضور در برخی مکان ها استرس زا یا تنش زا می تواند از عواملی باشد که به درمان طبیعی سرطان کمک می کند.

درمان سرطان با بره موم


تغییر در سبک زندگی تنها به معنای "نخوردن" نیست و "خوردن" ها را هم شامل می شود. خوردن مواد گیاهی می تواند روند درمان سرطان را به صورت کامل تحت تاثیر قرار دهد. برخی از این مواد طبیعی می توانند حتی به درمان سرطان د رمدت زمان کوتاهی منجر شوند. از مهمترین مواد ضدسرطانی در دنیا، بره موم است. بره موم به عنوان یک ماده موثر در کندوی عسل خواص فوق العاده ای دارد که یکی از آن ها ضد سرطان بودن آن است.
سرطان یک بیماری بر مبنای ژن ها است و بره موم می تواند اصلاحات خوبی را بر روی ژن ها ایجاد کند. ژن های اصلاح شده توسط بره موم دیگر قادر نیستند به این سادگی ها تکثیر شوند و همین موضوع می تواند روند پیشروی تند سرطان را کند تر کند. کند شدن روند پیشرفت سرطان خود اثرات بسیار خوبی بر روی بیمار داشته و می تواند امید به زندگی را در فرد بالاتر ببرد. کافی است با کمی صبوری به این میزان از تاثیرات بره موم برسد تا بر روی سراشیبی درمان سرطان بیافتد.
درمان سرطان باید خیلی جدی گرفته شود، اگر این بیماری در مراحل اولیه جدی گرفته شود و روند درمانی خیلی سریعتر دنبال شود، جواب گرفتن از درمان این بیماری نیز خیلی به سرعت اتفاق می افتد. با توجه به اینکه درمان های طبیعی و گیاهی زمان بیشتری برای تاثیرگذاری نیاز دارند، هرچه سریعتر روند درمان آغاز شود بهتر است.
طبق تجارب به دست آمده و همچنین طبق نظر دانشمندان، دوره درمان سرطان با استفاده از بره موم حداقل 2 سال زمان نیاز دارد و بعد از گذشت 1 سال تنها اثراتی برای بهبود در فرد ایجاد می شود. در واقع فرد باید 1 سال صبر کندتا تنها نتایجی خفیف از بهبودی را در خود متوجه شود. این موضوع خود نشان دهنده این است که در طول دوره درمان سرطان فرد باید تمام توان خود را برای بالا نگه داشتن روحیه خود حفظ کند تا بتواند بر این بیماری غلبه کند.
درمان سرطان با استفاده از بره موم علاوه بر صبوری، نیاز به مداومت در مصرف نیز دارد. اگر شما دوست دارید تا این بیماری را شکست دهید، باید بتوانید تا آنجا که ممکن است طبق نظم مصرف بره موم را در دستور کار خود قرار دهید. توجه کنید که بره موم یک ماده طبیعی است که توسط زنبور عسل تهیه می شود، نه یک ماده شیمیایی! ترک یک هفته ای این ماده می تواند همه چیز را به عقب برگرداند. اصولا اطبا طب سنتی پیشنهاد می کنند حدالمقدور همیشه میزانی بره موم به عنوان ذخیره داشته باشید تا این مداومت در مصرف از بین نرود. همچنین نظم نیز در مصرف بره موم مهم و حائز اهمیت است و باید خیلی جدی گرفته شود.
بره موم اما به روش های مختلفی مورد استفاده قرار می گیرد. یکی از این روش ها استفاده از بره موم به صورت خام است. هرچند استفاده از بره موم خام (البته منظور از بره موم خام بره مومی است که مولکول های آن شکسته شده باشند) تاثیراتی بر روی درمان سرطان دارد اما پیشنهاد نمی شود. بهترین گزینه ها استفاده از کپسول بره موم و همچنین عسل بره موم است. در این بین عسل بره موم که دوز بالایی دارد می تواند گزینه مناسب تری برای درمان سرطان باشد. البته برای مصرف عسل بره موم حتما باید با پزشک خود مشورت کنید و میزان آن را از وی جویا شوید. میزان مصرف این ماده عموما فراتر از یک قاشق غذاخوری نخواهد رفت!


محصولات مرتبط با این مقاله

عسل بره موم 250 گرمی

عسل بره موم 250 گرمی

قیمت :385,000 ریال
عسل بره موم 500 گرمی

عسل بره موم 500 گرمی

قیمت :720,000 ریال
پودر ژل رویال 15گرمی

پودر ژل رویال 15گرمی

قیمت :1,500,000 ریال
کپسول ژل رویال و جینسینگ

کپسول ژل رویال و جینسینگ

قیمت :1,800,000 ریال
گرده گل 100گرمی

گرده گل 100گرمی

قیمت :240,000 ریال

مقالات مرتبط

پرسش و پاسخ