خرید کپسول بره موم

کپسول بره موم محصول نام آشنایی برای بسیاری از مردم است. برخی تصور می کنند که این کپسول از موادی تشکیل شده که حاوی موم زنبور عسل می باشد، هر چند این تصور چندان اشتباه نیست، ولی نباید فراموش کنیم که بره موم با موم متفاوت است و این دو ماده جداگانه می با شند.

کپسول بره موم یک داروی طبیعی است که پایه آن همان ماده شگفت انگیز و کمتر شناخته شده یعنی بره موم یا چسب زنبور می باشد. بیشتر کسانی که از این داروی ارگانیک استفاده می کنند، در صدد بهره مند شدن از خواص مواد طبیعی و غیر صنعتی آن بوده و بابت عوارض ناشی از مصرف دارو های شیمیایی نگرانند. به دلیل همین عوارض است که استفاده از محصولات غیر شیمیایی در سال های اخیر با استقبال بیشتری روبرو شده و طب سنتی طرفداران زیادی پیدا کرده است. 

علاقه مندان به طب سنتی به دنبال روش های پایدار و بدون عوارض و بدون نتایح نامطلوب برای تضمین سلامت خود هستند. در همین راستا نیز بسیاری از افراد متخصص در حوزه طب سنتی، با مراجعین و متقاضیان بیشتری مواجه شده اند. 

همان طور که قبلا کمی توضیح داده شد، از جمله مفید ترین و ارزشمند ترین موادی که منشا گیاهی دارد و محصول عملکرد زنبور عسل است، بره موم می باشد. بره موم یک ماده قهوه ای رنگ و نسبتا خشک است که جنس آن شبیه موم و البته به صورت تکه های غیر منسجم و چسبناک است. بوی تقریبا خوبی دارد و البته طعم آن نسبتا تند می باشد. بره موم محصولی است که با استفاده از بزاق زنبور ها در ترکیب با صمغ و شیره درختان به دست می آید. به عبارت دیگر در برخی موارد زنبور تکه ای کوچک از صمغ و یا شیره درخت را با بزاق خود ترکیب کرده و به همراه خود تا کندو می آورد. در آن جا این تکه های ریز باز به وسیله بزاق زنبور ها مرطوب شده و به یکدیگر چسبیده و تشکیل یک ماده مناسب و خمیری شکل برای انواع کارآیی ها در کندو را می دهد. از جمله می توان به عایق کردن ورودی و شکاف های کندو اشاره کرد. به طور کلی می توان اصلی ترین نقش بره موم را معطوف به خاصیت ضد عفونی کنندگی آن دانست. 


به این ترتیب متوجه می شویم که زنبور ها به طور غریزی تا چه اندازه از مزیت های بره موم استفاده می کنند. این خصوصیات و مزیت ها با ایجاد تغییرات و فرآوری خاص، برای انسان نیز قابل استفاده خواهد بود. از جمله این که بره موم به شکل قرص با ترکیبات دیگری در بازار عرضه می گردد. بره موم به صورت خام چندان قابل خوردن و هضم آن دستگاه گوارش را با مشکلاتی مواجه خواهد کرد. در نتیجه پس از فرآوری، به صورت های گوناگون تبدیل به دارویی اثر بخش می شود. راه دیگر مصرف درست بره موم، خرید کپسول بره موم است.

کپسول بره موم خواص دارویی زیادی دارد و نه تنها در کشور های شرقی که در زمینه طب سنتی شناخته شده تر هستند، که در کشور های اروپایی نیز استقبال از خرید کپسول بره موم نسبت به قبل بیشتر شده است. یکی از مهم ترین دلایل استفاده از این محصول، وجود خواص ضد سرطانی در آن است. بره موم جزو قوی ترین ضد عفونی کننده های طبیعی بوده و کپسول آن می تواند همزمان نقش مهمی به عنوان ضد ویروس، ضد باکتری و ضد قارچ ایفا نماید. کپسول بره موم به عنوان یک ایمن ساز بسیار قوی، دستگاه و مکانیزم های ایمنی بدن را تقویت می کند. در نتیجه افراد مبتلا به سرطان کمتر دچار عوارض گسترش بیماری شده و علاوه بر این، در صورتی که تحت پرتو درمانی یا شیمی درمانی قرار داشته باشند، بدن ان ها مقاومت و قدرت بیشتری در مواجهه با عواقب این روش های درمانی نشان خواهد داد. مصرف کپسول بره موم در حالت عادی نیز باعث می شود زمینه های ابتلا به سرطان به میزان قابل توجهی کمتر شود. 

کپسول بره موم همچنین به عنوان یک داروی مفید به منظور حفظ سلامت دستگاه گوارش و بهبود بیماری هایی مانند کولیت موثر است. کولیت یک بیماری گوارشی خطرناک اسات این قبیل مشکلات التهاب روده و معده را به دنبال دارند و بره موم می تواند با خاصیت ضد التهابی بسیار قوی خود، در رفع چنین مواردی نیز کمک کند. 

لازم است خرید کپسول بره موم با بررسی قبلی در مورد مراکز فروش بوده و در مورد استاندارد و حسن سابقه برند فروشنده اطمینان خاطر داشته باشید. قیمت این محصول نیز معمولا از وبسایت شرکت فروشنده قابل دسترسی است.


محصولات مرتبط با این مقاله

عسل بره موم 250 گرمی

عسل بره موم 250 گرمی

قیمت :385,000 ریال
پودر ژل رویال 15گرمی

پودر ژل رویال 15گرمی

قیمت :1,200,000 ریال
کپسول بره موم

کپسول بره موم

قیمت :500,000 ریال
گرده گل 100گرمی

گرده گل 100گرمی

قیمت :240,000 ریال

مقالات مرتبط

پرسش و پاسخ