خرید اینترنتی عسل فقط با چند کلیک

خرید و بازار یابی اینترنتی

بازاریابی اینترنتی امروز حکم یک التزام برای تجارت دارد. در شرایطی که حتی کودکان و خردشالان هم تا حدی یاد گرفته اند چطور با گوشی های هوشمند و دنیای مجازی هر چند کم و سطحی ارتباط بر قرار کنند، برای کسانی که به دنبال روش های جدید تجارت و گسترش حوزه کسب و کار خود هستند، دنیای اینترنت و فعالیت در فضای مجازی تبدیل به یک امر کامل ضروری می شود. 

شاید برایتان سوال باشد که فروش اینترنتی عسل طبیعی و سایر محصولات زنبور عسل، تا چه اندازه می تواند در چنین فضایی توسعه داشته باشد؟

نکته ای که همواره در موضوع خرید و فروش و تجارت حرف اول را می زند، اعتماد دو طرفه است. این خصلت ارتباطی به سیر تکاملی تجارت طی قرن ها از زمان کاروان های بیابان گرد تا فروشگاه های اینترنتی ندارد، همواره آن عامل نهایی که باعث تصمیم گیری می شود، اعتماد به فروشنده برای کالا و خدمات مرغوب و اعتماد به مشتری برای پرداخت هزینه و ادامه خرید در آینده است. 

خرید اینترنتی عسل

باید ها و نباید های فروش اینترنتی محصولات غذایی

در مورد محصولات غذایی، به اعتماد بسیار بیشتری به خصوص از طرف مشتری نیاز است. هنگامی که مشتری یک ماده غذایی را سفارش می دهد، در حقیقت نیاز به تضمین سلامت و تندرستی خود دارد، چرا که اگر کیفیت این قبیل کالا ها پایین باشد، ممکن است ضرر قابل توجه و هزینه های زیادی برای مشتری به دنبال داشته باشد و در برخی موارد هم آسیب های غیر قابل جبران وارد شود.

عسل طبیعی و محصولات کندو، جزو موادی هستند که از حساسیت بالایی برای تجارت الکترونیک برخوردارند. یکی از دلایل این حساسیت، وجود انواع عسل تقلبی در بازار های واقعی و نگرانی از بابت فروش همین مواد در بازار های الکترونیکی است. زمانی که برای خرید اینترنتی عسل یا بره موم یا ژل رویال به یکی از فروشگاه های مجازی این مواد مراجعه می کنید، اولین سوالی که به فکر شما می رسد، مرغوبیت محصولات یا تقلبی بودن آن ها است. 

علاوه بر این، حتی اگر در مورد مرغوبیت آن مواد اطمینان داشته باشید، می بایست در مورد شرایط نگهداری و حمل و نقل آن نیز خیالتان آسوده باشد. به خصوص در مورد محصولاتی مانند ژل رویال که به سرعت فاسد می شوند و باید در شرایط ویژه جابجا شوند این دغدغه بیشتر خواهد بود. 

به همین دلیل، لازم است هنگام خرید محصولات غذایی از فروشگاه های اینترنتی، حتما در مورد سابقه و اعتماد برند فروشنده و سایر محصولات وی اطمینان داشته باشید. معمولا فروشندگان تخصصی یک نوع محصول، نسبت به سایر فروشندگانی که همه نوع کالایی برای فروش دارند، قابل اعتماد تر هستند. البته این نکته به صورت کلی است و مسلما استثناهایی را نیز در بر دارد. 

نکته دیگر این است که فروشنده محصولات زنبور و عسل طبیعی، باید حتما محل ثابتی برای عرضه و بررسی محصول خود داشته باشد. زمانی می توانید برای خرید اینترنتی عسل، ژل رویال و گرده گل به آن مرجع مجازی اعتماد کنید، که خیالتان از بابت محل واقعی فروشگاه راحت باشد.

ارائه اطلاعات کامل و توضیح پیرامون محصول هم یک نشانه خوب دیگر برای مشتریانی است که به دنبال عسل طبیعی مرغوب یا گرده گل تازه و سایر موارد مشابه می گردند. هر چند این مسئله دلیل کافی نیست، ولی تا حدی نشان دهنده اشراف فروشنده به حوزه کاری خود و تلاش برای تبادل اطلاعات نظر با مشتریان است و می تواند معنای خوبی به همراه داشته باشد.

در صورتی که برای خرید اینترنتی عسل مرغوب مردد هستید، بهتر است ابتدا انواع مورد پسند خود را از فروشگاه واقعی خریداری کرده و اگر از کیفیت لازم برخوردار بود، برای بار دوم از طریق اینترنت اقدام کنید.

خرید اینترنتی عسل

شناخت انواع عسل

عسل ها معمولا به دو گروه تک گیاه و چند گیاه تقسیم می شوند. بیشتر عسل هایی که در بازار موجود هستند و می شناسیم یا از نوع چند گیاه است که نام خاصی ندارد، و یا از نوع تک گیاه است که البته در برخی موارد کمیاب بوده و صرف در مناطق خاصی می روید.

در مورد عسل تک گیاه، می توانید عسل گون را که به فراوانی در بازار یافت می شود به خاطر بیاورید. همچنین انواع دیگری مانند عسل آویشن، عسل اکالیپتوس، عسل  بهار نارج  و عسل جعفری، جزو محصولاتی هستند که شاید کمتر نامشان را شنیده باشید.

بهتر است قبل از خرید اینترنتی عسل طبیعی از فروشگاه های اینترنتی، به خوبی محصول مد نظر خود را انتخاب کنید تا در زمان خرید دچار مشکل نشوید.


محصولات مرتبط با این مقاله

عسل بره موم 500 گرمی

عسل بره موم 500 گرمی

قیمت :720,000 ریال
عسل گزانگبین 500گرمی

عسل گزانگبین 500گرمی

قیمت :415,000 ریال
کرم ژله رویال

کرم ژله رویال

قیمت :200,000 ریال
کپسول ژل رویال و جینسینگ

کپسول ژل رویال و جینسینگ

قیمت :1,500,000 ریال

مقالات مرتبط

پرسش و پاسخ