ژله رویال

Rss
نظرات: 0
درمان کرونا یا پیشگیری از کرونا امروز به خواست جهانی تبدیل شده و ژل رویال می تواند به این خواسته کمک کند
ادامه مطلب
نظرات: 0
سلامتی پوست با طب سنتی، هدفی دست یافتنی برای آن هایی است که به ظاهر و زیبایی خود توجه دارند. هر روز صبح که از خواب بیدار می شویم، اولین چیزی که در آینده بررسی می کنیم زیبایی و نشاط پوست و سلامت و وضعیت موی سر است. در واقع پوست انسان به این دلیل که در معرض دید ترین بخش بدن است حساسیت بیشتری را هم متوجه خود می کند. کوچکترین آسیب به پوست و یا ایجاد نارسایی های هر چند جزئی، باعث می شود تا تمرکز و حواس ما را حسابی به خود مشغول کند. به خصوص درصد قابل توجهی از زنان و دختران نسبت به سلامت پوست خود نگران هستند و همواره به دنبال روش های سنتی یا جدید برای سلامت و جوانی پوست و مو می گردند به همین منظور در این مقاله به یک معرفی یک ماده طبیعی برای حفظ جوانی و زیبایی پوست می پردازیمريال این ماده چیزی نیست جز ژل رویال!
ادامه مطلب
نظرات: 0
محصولات زنبور عسل دامنه وسیعی دارد که بسیاری از مردم از بین آن ها فقط عسل طبیعی یا موم را می شناسند. در صورتی که کندو های پرورش این موجودات ریز و سخت کوش، گنجینه بی نظیر و شگفت انگیزی از چند ماده خوراکی دارویی و شفابخش است. در واقع هر کندو مانند یک دارو خانه کوچک، انواع محصولات مورد نیاز برای تضمین سلامتی را عرضه می کند.ژل رویال یا ژله رویال که در زبان فارسی به آن شاه انگبین نیز می گویند، از همین محصولات است که به تنهایی می تواند بخش قابل توجهی از سلامت انسان را تامین کند. مواد دیگر مانند بره موم و گرده گل، در کنار عسل طبیعی، اگر در رژیم غذایی روزمره افراد گنجانده شود تاثیرات شگفت آوری بر روی سلامتی و بهبود ساز و کالر های درونی بدن خواهد داشت.
ادامه مطلب
نظرات: 0
ژل رویال یکی از حساس ترین مواد ارگانیک است که برای تهیه و مصرف آن باید دقت کافی در نظر گرفته شود. این ماده شگفت انگیز به صورت های گوناگونی عرضه می شوند و البته روش نگهداری های متفاوتی نیز دارند. ژل رویال نتیجه ترشح مواد موجود در غدد فوقانی زنبور های کارگر است. در کندو، زنبور های مختلفی وجود دارند که بسیاری از آن ها به زنبور های کارگر معروف بوده و وظیفه تولید ژله رویال را در کنار سایر وظایف خود به عهده دارند.
ادامه مطلب
نظرات: 0
امروزه با زندگی شهری در دنیای مدرن، بدن انسان در معرض انواع آسیب ها و آلودگی ها قرار دارد. آلاینده های مختلف از قبیل ذرات معلق سمی، دود و همچنین تشعشعات ناسالم، تاثیر نامطلوبی بر سلامت و عملکرد درست فیزیولوژیکی ما خواهند داشت. از طرف دیگر، بیرونی ترین بخش بدن که در معرض این آلودگی ها قرار دارد، پوست و به خصوص پوست صورت است. صورت انسان روزانه میلیارد ها سلول، ویروس و باکتری بیگانه را که برخی از آن ها در زمره همان آلودگی ها هستند، ملاقات می کند. به این ترتیب، متوجه می شویم که نگهداری از پوست به ویژه پوست صورت برای زیبایی و طراوت آن تا چه اندازه ممکن است دغدغه خاطر ایجا کرده و باعث شود تا به دنبال راهکار ها و دارو ها و حتی روش هایی بگردند تا کمی از نگرانی آن ها کم کند.
ادامه مطلب
نظرات: 0
روش ها و ترکیبات گیاهی که بر مبنای اصول طب سنتی در سال های اخیر با فرآوری های مدرن آماده سازی و عرضه می شوند، بازار خوبی در میان مشتریان پیدا کرده و توانستند تا حدی جای دارو های شیمیایی و صنعتی را بگیرند. یکی از دلایل آن را می توان عوارض نا مطلوب ناشی از مصرف مواد صنعتی برای بهبود نارسایی های سلامت دانست. با این حساب، بد نیست پیش از آغاز استفاده از هر دارو یا رژیم غذایی، در مورد روش های مصرف آن، میزان مصرف و همچنین ملاحظات لازم برای استفاده بهتر با در نظر گرفتن عواقب احتمالی اطلاعاتی کسب کنید.
ادامه مطلب
نظرات: 0
برای کسانی که در زمینه طب سنتی و استفاده از مواد ارگانیک برای تغذیه و تغییر سبک زندگی آشنا هستند، ژله رویال یک ماده مغذی و بی نظیر به حساب می آید که توانسته است در سال های اخیر در فروشگاه ها و مراکز عرضه محصولات ارگانیک، جایگاه ویژه ای به خود اختصاص دهد. ژله رویال در واقع ترکیبی بسیار شگفت انگیز از انواع ویتامین، پروتئین و اسید های آمینه و ... است که نه تنها یک مکمل غذایی، که درمانگاهی خدادادی برای رفع برخی از نارسایی ها و مشکلات بدن به شمار می رود. 
ادامه مطلب
نظرات: 0
برای مصرف هر دارو نکته ای که در مورد محصولات دارویی و عصاره های شفا بخش وجود دارد، عوارض آن است. تفاوتی نمی کند که این عوارض ناشی از مصرف دارو های شیمیایی باشد و یا به دنبال ترکیبات ارگانیک و طبیعی مد نظر قرار گیرد، به هر حال هر کدام از این مواد کمی ایجاد نگرانی خواهد داشت.
ادامه مطلب
نظرات: 0
ژل رویال به ژله سلطنتی یا ژله زنبور یا اسامی مشابهی از این دست هم شناخته می شود. با توجه به این که ژل رویال یک ماده خاص و ارزشمند است، معمولا کسی به دنبال محصولات مشابه آن نمی رود. به عبارت دیگر، اگر با خواص و فواید شگفت انگیز ژل رویال آشنا شوید، ترجیح خواهید داد از نوع خالص و طبیعی این محصول استفاده کنید.
ادامه مطلب
نظرات: 0
ژل رویال ماده ای سفید رنگ و گاها زرد کمرنگ است که توسط زنبور عسل تولید می شود و طعمی رو به ترشی دارد. این ماده که به شاه انگبین هم شهرت دارد، توسط زنبور های کارگر تولید شده و تنها منبع تغذیه ملکه است که تا آخر عمر باید از ژل رویال تغذیه کند. به همین خاطر است که نسبت به دیگر زنبورها از جثه بزرگ تری برخوردار است و عمر بیشتری می کند. 
ادامه مطلب
نظرات: 0
یکی از مشکلاتی که در جامعه امروز به وفور دیده می شود، چاقی است. چاقی مشکلات فراواین را برای بدن انسان ایجاد می کند و حتی باعث بروز بیماری های مختلفی مثل کبد چرب، دیابت و بسیاری دیگر از بیماری ها می شود. ممکن است بیان شود که یک شیوه زندگی بی حوصله، رژیم غذایی بد، عدم تحرک و انجام ورزش، بسیاری از رژیم های نادرست یا حتی یک موقعیت ژنتیکی برای افزایش وزن وجود دارد. بارها و بارها، همان چیزها را می شنویم و راهکار صحیحی نیز برای آن ارائه نمی شود. 
ادامه مطلب
نظرات: 0
اهمیت زیبایی پوست صورت بر هیچ کس پوشیده نیست. پوست صورت نشان دهنده زیبایی ظاهری هر فرد است و به همین علت باید رسیدگی به صورت از اولویت بالایی برخوردار باشد. امروز هزینه های گزافی برای شادابی پوست و جوان‌سازی آن می شود که بسیاری از آن ها در دراز مدت عوارض بسیار زیادی را با خود به همراه دارد.
ادامه مطلب
نظرات: 0
مشکلات جنسی در بانوان و آقایان می تواند سبب تنش های بسیار زیاد در زندگی زناشویی شده و حتی یک زندگی سالم و نرمال را به پرتگاه سقوط و طلاق بکشاند. مشکلات زیادی در زمینه مشکلات جنسی بانوان وجود دارد که یکی از شایع ترین آن ها سردمزاجی است. البته سردمزاجی برای آقایان نیز اتفاق می افتد که در اینجا مورد بحث ما نیست. درمان سرد مزاجی با ژل رویال و همچنین پیشگیری از بروز سردمزاجی با ژل رویال از مطالعات اخیر دانشمندان مطرح جهان است. 
ادامه مطلب
نظرات: 0
یکی از مهمترین مسائل در زمانی که سن افراد بالا می رود، سلامت استخوان آن ها است. سلامت استخوان به عوامل مختلفی بستگی دارد و باید از زمان جوانی به فکر سلامت استخوان بود تا در پیری ابتلا به استخوان درد و یا پوکی استخوان کاهش پیدا کند. حتی پیشگیری از سرطان استخوان نیز در همین راستا است. 
ادامه مطلب
نظرات: 0
سیستم ایمنی بدن یکی از مهمترین و حساس ترین سیستم های موجود در بدن انسان است. وجود این سیستم برای بدن حیاتی است و به همین جهت باید در تقویت این ویژگی در بدن انسان تلاش کرد. در صورتی که سیستم ایمنی بدن انسان به خوبی کار نکند، ویروس ها و قارچ ها به بدن انسان حمله ور شده و باعث بروز انواع بیماری های ویروسی می شوند. 
ادامه مطلب
نظرات: 0
یکی از تاثیرات ژل رویال برای انسان ، کاهش عوارض یائسگی در انسان است. کاهش این عوارض البته با مواد شیمیایی نیز امکان پذیر است اما مشکلاتی را برای بدن انسان ایجاد می کند که بهتر است از آن ها پرهیز شود. در ادامه قصد داریم به معرفی یائسگی و تاثیر ژل رویال بر یائسگی بپردازیم.
ادامه مطلب
نظرات: 1
ژل رویال به عنوان یکی از موثر ترین مواد برای زیبایی و حفظ طراوت و جوانی شناخته می شود. ژل رویال را معجزه زیبایی و جوانی می دانند که به علت داشتن ژلاتین که ماده اصلی کلاژن است پوست را جوان می کند. این ویژگی یعنی تاثیر ژل رویال بر پوست به صورت علمی مورد بررسی قرار گرفته و به همین علت است که در لابراتورهای ساخت لوازم آرایشی از آن استفاده می شود. 
ادامه مطلب
نظرات: 0
ژله رویال یا شاه انگبین به عنوان یک ماده شگفت انگیز که خواص فوق العاده زیادی در درمان بیماری ها دارد شناخته می شود. ژله رویال همواره مورد توجه دانشمندان بوده و به همین علت است که تا به امروز خواص بسیار زیادی از این ماده کشف شده است. خواص بسیار زیاد ژله رویال به عنوان یک ماده درمانی ، در ساخت داروهای گیاهی بسیار زیادی به کار رفته اما شاید یکی از بهترین مصارف این ماده به صورت خالص یعنی مایه و یا پودر شده است. البته ژله رویال به صورت کپسول و ترکیب با دیگر مواد نیز به کار می رود که می تواند خواص آن را چندین برابر کند. 
ادامه مطلب
نظرات: 0
ژله رویال که برای زنبور ها نقش حیاتی را بازی می کند، برای انسان ها نیز خواص مختلف و مهمی به همراه دارد. هرچند نگهداری و حمل و نقل این ماده بسیار سخت و دردسر ساز است اما این ماده اعجاب آور بر روی انواع بیماری ها تاثیرات شگفت آوری گذاشته و محققان هر روز در پی یافتن خواص بیشتری برای آن هستند. یکی از مهمترین خواص ژله رویال، خاصیت این ماده شفا بخش در درمان نازایی است. نازایی و کاهش باروری یکی از بزرگترین مشکلاتی است که جهان امروز با آن مواجه شده و زندگی بسیاری از افراد را تحت تاثیر خود قرار داده است.
ادامه مطلب
نظرات: 1
متاسفانه در دهه های اخیر، نازایی و ضعف قوای جنسی از عوامل اصلی طلاق در جهان و ایران بوده است. موضوعی مهم که داروهای شیمیایی بسیار زیادی برای آن تولید و روانه بازار شده است. این مواد شیمیایی نه تنها تاثیر چندانی برای زوج های جوان نداشته بلکه با عوارض جانبی فراوان خود مشکلات حاد و جبران ناپذیری برای آن ها به همراه داشته است.
ادامه مطلب
فروشگاه شهدینه گلها