مــوم

Rss
نظرات: 0
وقتی فصل سرما از راه می رسد، مشکلات زیادی را با خود به همراه می آورد. درد مفاصل و سرد شدن مزاج بدن انسان از مشکلات عدیده ای است که در فصل زمستان و گاهی اواخر فصل پاییز با آن مواجه هستیم. البته مشکلات فصل سرما تنها به این موارد اکتفا نمی کند. برخی مشکلات کوچک هستند که اذیت و آزار بسیاری به ما می رسانند.
ادامه مطلب
نظرات: 0
یکی از مهمترین کاربرد های موم عسل در صنعت ساخت لوازم آرایشی است. اینکه موم چیست و چگونه توانسته این همه خاصیت را با خود همراه سازد، مبحثی است که نمی توان به صورت کامل به آن پاسخ داد اما آنچه مشخص است این موضوع است که موم عسل تاثیر فراوانی بر روی پوست و زیبایی دارد
ادامه مطلب
نظرات: 0
همانطور که می دانید موم عسل کاربردهای بسیار زیادی دارد. خواص موم عسل عموما به صورت موضعی است و به همین علت است که موم در ساخت لوازم آرایشی کاربرد فراوانی دارد. کاربرد دیگر موم و نحوه مصرف آن به صورت جویدنی ظاهر می شود. با توجه به اینکه موم در معده انسان هضم نمی شود، بهتر است فرو داده نشده و مثل آدامس جویده شود. کاربرد جویدنی موم نیز بسیار است و در درمان بیماری های زیادی نقش دارد.
ادامه مطلب
نظرات: 0
یکی از مهمترین کاربردهای موم عسل در گذشته و امروز، استفاده از موم در شمع سازی بوده است. اینکه موم چیست و کاربردهای موم عسل چیست را می توانید در ایران عسل دنبال کنید؛ اما یکی از خاصیت های مهم موم عسل در شمع سازی بوده و هست. 
ادامه مطلب
نظرات: 0
یکی از فراورده های مهم زنبور عسل ، موم زنبور عسل می باشد. این ماده که توسط غدد موم ساز موجود در بدن زنبور ایجاد می شود، خواص بسیار زیادی داشته و در صنایع مختلف به کار گرفته می شود. موم در واقع دیواره های کلنی 6ضلعی کندو است که درون آن ژله رویال و عسل نگهداری می شود.
ادامه مطلب
فروشگاه شهدینه گلها