درمان رماتیسم

Rss
نظرات: 0
رماتیسم اختلال مفصلی است که عموما در افراد میان سال و کهنسال بیشتر از سایرین به وجود می آید که البته علل مختلفی در به وجود آمدن این عارضه دخیل هستند. برخی اعمال و مواد غذایی وجود دارند که شما بدون اطلاع از عوارض آن ها بیماریتان را تشدید می کنید و از این موضوع کاملا بی اطلاعید اما با داشتن اطلاعات بیشتر در این باره می توانید به درمان رماتیسم پرداخته و عوارض آن را کاهش دهید. یکی از این دانستنی ها به رژیم غذایی شما باز می گردد!
ادامه مطلب
نظرات: 0
هنگامی که دستگاه ایمنی بدن به اشتباه حمله به بدن را شروع می کند، نوعی بیماری در بدن رخ می دهد که به بیماری خودایمنی معروف است. در بیماری خود ایمنی گلبول های سرخ، غده تیروئید، عضلات و مفاصل، عروق خونی، و پوست از اندام ها و بافت هایی که بیش از سایر قسمت های بدن درگیر می شود.روماتیسم شایعترین بیماری خود ایمنی است، که افراد زیادی به آن مبتلا هستند. این مقاله راهنمای خوبی است، برای کسانی که از روماتیسم رنج می برند و قصد دارند در مورد این بیماری بیشتر بدانند، تا با دانستن علائم روماتیسم و روش های درمان آن آگاهی خود را در این زمینه بالا برده و برای درمان آن بکوشند.
ادامه مطلب
نظرات: 2
یکی از بیماری های التهابی مفاصل بیماری روماتیسم است. این بیماری باعث درگیر شدن استخوان ها و مفاصل و بافت هایی است که در کنار یکدیگر قرار دارند. درمان روماتیسم یکی از پیچیده ترین درمان ها است و هنوز طب نوین درمان مشخصی با عنوان درمان روماتیسم ارائه نداده است.
ادامه مطلب
فروشگاه شهدینه گلها