امتیاز :
4 از 8 نظر

عسل ارگانیک کادویی

تولید ، بسته بندی و ارسال توسط شرکت شهدینه گلها

ویژگی های محصول:

  • قیمت: 1,800,000 ریال

برچسب ها: عسل ارگانیک 

معرفی محصول

عسل ارگانیک چیست ؟ عسل ارگانیک عسلی است که در تمامی مراحل تولید و فرآوری آن ، از هیچ نوع ماده سمی ، شیمیایی و انتی بیوتیکی استفاده نشده باشد یعنی زنبور دار از هیچ نوع ماده برای عمل آوری عسل به زنبوران عسل نخورانده باشد و حتی از آفت کش ها و مکمل ها هم برای مبارزه با بیماری ها و افت های احتمالی زنبوران در فرایند تولید استفاده نکرده باشد .

با صدای ایران عسل خواص و فرآورده های عسل را بشناسید

یکی دیگر از مواردی که در ارگانیک بودن عسل نقش مهمی دارد محل نگهداری و استقرار زنبورستان می باشد محل نگهداری زنبورها باید در کوهستان باشد و یا جایی باشد که به دور از سمپاشی و مزارع بوده و عسل تولیدی فاقد هر نوع مکمل و سم باشد . اصولا فاصله قانونی 5 کیلومتر است یعنی زنبورستان باید این حد فاصله را از باغ ها و دشت هایی که امکان سمپاشی وجود دارد را رعایت کند . محصول فوق که دارای سه نوع عسل مختلف می باشد که از سه منطقه ی بکر و کوهستانی ایران جمع آوری شده و تحت بهترین شرایط ممکن و به دور ازمصرف هر گونه مکمل و آفت کش ها و کودهای شیمیایی و ترکیب های اصلاح شده ی ژنتیکی تولید و فرآوری و بسته بندی شده است .

توضیحات

شرکت عسل شهدینه گلها ، عسل های ارگانیک را در سه طعم قنقال ، کنار و گزانگبین به وزن های 300 گرمی و در بسته های کادویی بسته بندی نموده و عرضه می نماید .

دستورهای غذایی با این محصول

 

 

 
محصولات مرتبط

عسل قنقال

عسل قنقال

قیمت :680,000 ریال
عسل گزانگبین

عسل گزانگبین

قیمت :680,000 ریال
عسل کنار

عسل کنار

قیمت :720,000 ریال

نظرات (8)

نوشتن نظر

    بد           خوب
فروشگاه شهدینه گلها