امتیاز :
5 از 22 نظر

عسل ژل رویال

تولید ، بسته بندی و ارسال توسط شرکت شهدینه گلها

ویژگی های محصول:

1-

وزن خالص : 250gr

2-

حاوی 10gr پودر ژل رویال ایتالیایی

3-

جنس ظرف : نشکن و ضد نور

4-

حاوی 240gr عسل طبیعی

  • قیمت: 1,500,000 ریال

 

دستورهای غذایی با این محصول

عسل طبیعی به عنوان یکی از فرآورده های زنبور عسل ، از دیرباز مورد توجه بوده است. عسل با کیفیت می تواند علاوه بر تقویت قوای بدن و غلبه بر ضعف ناشی از بیماری ها ، به تنهایی می تواند به مبارزه با انواع بیماری ها بپردازد. اما ترکیب این ماده حیات بخش با دیگر فراورده ی زنبور عسل یعنی ژله رویال بر خواص عسل افزوده است.

ژل رویال یکی دیگر از فراورده های زنبور عسل است که خواص بی نظیری در درمان بیماری های مختلف انسان دارد. این ماده اعجاب آور خوراک ملکه زنبور عسل در کندو بوده و راز عمر چند برابری ملکه نسبت به دیگر زنبورهای کلونی می باشد. ژله رویال بیماری های مختلفی را تحت تاثیر قرار داده و خواص شگفت انگیزی دارد.

با صدای ایران عسل ژل رویال را بشناسید

 

ترکیب عسل با ژله رویال مزیت های زیادی دارد. یکی از این مزیت ها این است که نگهداری از ژله رویال خالص سخت بوده و باید در شرایط خاص نگهداری شود. بسیاری از ژله رویال های خالص موجود در بازار به علت عدم رعایت شرایط دمایی فاسد شده و دیگر کاربرد خود را از دست می دهند. ترکیب عسل با ژله رویال علاوه بر حفظ کیفیت این محصول ، باعث بالا رفتن ماندگاری ژله رویال می شود.

طعم خوشمزه عسل ژله رویال در کنار خواص بی نظیر این محصول باعث شده تا از زمره بهترین محصولات درمانی گیاهی در جهان شناخته شود و دانشمندان بسیاری بر روی این محصول ترکیبی مطالعات علمی انجام دهند. 
نظرات (22)

نوشتن نظر

    بد           خوب
فروشگاه شهدینه گلها