جشن سپاس شرکت شهدینه گلها

امتیاز : از 0 نظر

به منظور قدردانی از مصرف‌کنندگان و مشتریان «ایران عسل»
اولین «جشن سپاس» شرکت «شهدینه گلها» برگزار شد.

همزمان با هفته کرامت و در آستانه تولد امام رئوف علی ابن موسی الرضا(ع) اولین دوره جشن سپاس شرکت «شهدینه گلها» به منظور قدردانی از مشتریان عزیز و وفادار و تکریم مصرف کنندگان و مخاطبان فروشگاه اینترنتی« ایران عسل» یکشنبه٣١تيرماه از ساعت 21تا 24درسالن آمفی تئاتر كانون تربيتي امام خميني (ره) اصفهان برگزار شد.

این مراسم باشکوه با حضور شخصیت های علمی،مسئولین و کارشناسان، جامعه پزشکی و صنعت استان اصفهان، مصرف کنندگان، علاقه مندان و همکاران صنعت زنبورداری و تولید عسل، در قالب جشنی شاد و متنوع و با حضور میهمانان ویژه از جمله دكتر «منصور كيميايي» رييس اداره قرنطينه و امنيت غذايي از اداره كل دامپزشكي استان اصفهان، مهندس «صادقي» كارشناس عسل از معاونت غذا و داروي سازمان علوم پزشکی، مهندس «رئيسي» از کارشناسان سازمان جهاد كشاورزي و مهندس«سيدي» معاونت پژوهشي شركت عسل «شهدينه گلها» همراه بود.

مطابق وعده شرکت «شهدینه گلها» به مصرف کنندگان و مخاطبان فروشگاه اینترنتی «ایران عسل» اهدای جوایز مختلفی در اولین دوره «جشن سپاس» انجام شد و قرعه‌کشی جایزه ویژه نیز در حضور شرکت‌کنندگان با چرخش گردونه، به خانم شجاعی مصرف کننده محترم محصولات شرکت، از شهر خوی استان آذربایجان غربی به عنوان برنده خوش شانس یک عدد گوشی آیفون 8 تعلق گرفت که ایشان در تماس مستقیم از محل برگزاری جشن سپاس همراه با تشویق حضار و ضبط تصویری برنامه در جریان قرار گرفتند.

همچنین در این برنامه به تعدادی از مشتریان محترم و شرکت کنندگان در جشن سپاس هدایای در قالب شرکت در مسابقه اهدا شد و کلیه کودکان حاضر در جشن نیز از طرف مدیریت شرکت «شهدینه گلها» جایزه دریافت کردند.

اجرای موسیقی زنده، تئاتر طنز، معرفی افتخارات و برنامه های شرکت شهدینه توسط کارشناس شرکت، سخنرانی علمی مهندس «سیدی» با ارائه پاور پوینت ویژه در خصوص فرآورده های زنبور عسل و سایر برنامه های شاد و مفرح همراه با پذیرایی و بازدید از غرفه محصولات شرکت، سایر برنامه های جشن سپاس را تشکیل می داد.

در این برنامه با اهدای تندیس از مسئولان و کارشناسان فعال و زحمتکش صنعت عسل استان اصفهان، توسط مدیریت شرکت «شهدینه گلها» تقدیر شد.

نظرات (0)

    بد           خوب
فروشگاه شهدینه گلها