پکیج ها
ورود
برگزیده ها راهنمای خرید

ما در ایران عسل جمع شده ایم تا محصولات و فراورده های متنوع زنبورعسل را با بالاترین کیفیت و مناسب ترین قیمت در دسترس مردم عزیز ایران قرار دهیم. مجموعه ایران عسل با حذف واسطه ها توانسته بهترین قیمت از محصولات متنوع زنبورعسل را از سراسر ایران تهیه و به دست مشتریان خود برساند. همچنین سابقه چندین ساله در زمینه تولید و عرضه محصولات و فراورده های زنبور عسل باعث شده تا کیفیت محصولات ایران عسل در سطح بسیار بالایی قرار داشته باشد.

ایران عسل، سایت فروشگاهی شرکت شهدینه گلها است. با این حال در این فروشگاه اینترنتی، تمامی محصولات باکیفیت از برندهای تولید کننده معتبر، خریداری و با بهترین قیمت عرضه می شود. هدف ما دسترسی آسان مصرف کنندگان به محصولات باکیفیت با کمترین قیمت ممکن است.

شرکت شهدینه گلها که شرکت مادر سایت ایران عسل محسوب شده و اکثر محصولات عرضه شده در ایران عسل از این شرکت معتبر و با سابقه است، توانسته در طول سال ها فعالیت خود افتخارات مختلفی را کسب کند. برخی از این افتخارات شامل دریافت تندیس های حضور در نمایشگاه ها، کنفرانس ها و جشنواره های مختلف است که بخشی از آن ها را در اینفوگرافیک زیر مشاهده می کنید:

درباره ما

همچنین شرکت شهدینه گلها مفتخر به دریافت گواهینامه های داخلی و بین المللی مختلف در زمینه کیفیت محصولات و خدمات شده است. گوشه ای از مهمترین این گواهینامه ها را در ادامه آورده ایم:

نظرات شما (3 نظر )

ir
1 سال پیش
خوب
پاسخ کارشناس:
با سلام و احترام سپاس از شما سلامت و شاد باشید

نظر شما

کد امنیتی