پکیج ها
ورود
برگزیده ها راهنمای خرید

در طول سال های فعالیت ما در ایران عسل، سوالات زیادی از ما پرسیده اید. برخی از مهمترین این سوالات در مورد فراورده های زنبور عسل را در این جا جمع کرده ایم تا به صورت یکجا به سوالات پرتکرار از ایران عسل دسترسی داشته باشید. اگر سوال دیگری دارید هم می توانید در زیر همین صفحه، سوال خود را بپرسید تا کارشناسان ما در اسرع وقت پاسخ دهند.

پرسش های متداول

عسل تک گیاه چیست ؟

عسل تک گیاه به عسلی می گویند که زنبور عسل ، شهد را از روی یک نوع گل خاص جمع آوری کرده باشد که به همین خاطر خواص دارویی گل مورد نظر در عسل به وفور یافت می شود . مثل عسل گون ، کنار ، آویشن ، اکالیپتوس ، مرکبات و ... که معمولا قیمت بالاتری دارند ناگفته نماند که عسل صد در صد تک گل غیر ممکن است و در اکثر عسل های تک گل مقدار کمی از شهد گلهای متفرقه ی هر منطقه نیز وجود دارد .

عسل چهل گیاه ( یا چند گیاه ) چیست ؟

زنبورهای عسل ، شهد را از گل و گیاهان متفاوتی جمع آوری می کنند که ممکن است یک گل به صورت گیاه غالب منطقه ؛ وجود داشته باشد که نام همان گل یا گیاه غالب را بر روی عسل می گذارند و به عنوان عسل تک گیاه در بازار شناخته می شود . اما در فصل بهار به علت وجود تنوع زیاد گل و گیاهان منطقه ، ممکن است تشخیص نوع شهد غالب منطقه با توجه به شهد های بدست آمده از این گلها و گیاهان وجود نداشته باشد به همین خاطر به این نوع عسل ، عسل چهل گیاه ( یا چند گیاه ) می گویند . که ترکیبی از چندین گل و گیاه است .

عسل های چهل گیاه ( یا چند گیاه ) بسته به گلهایی که زنبور عسل بر روی آنها پریده و شهد و گرده گل های آن ها را جمع آوری نموده است ، طعم و رنگ متفاوتی دارند ولی چیزی که مبرم است خواص بهبودی متعددی است که این نوع عسل دارا می باشد .

چرا رنگ عسل ها با هم متفاوت است؟

تفاوت رنگ عسل یک موضوع کاملا طبیعی است. عسل طبیعی از شهد گل ها و شکوفه درختان تهیه می شود. هر شهدی نیز رنگ مختص خود را دارد و طبیعی است که هر عسل، با توجه به شهد غالب، رنگ متفاوتی به خود بگیرد. حتی ممکن است برای مثال دو عسل بهارنارنج با هم تفاوت رنگ داشته باشند.

آیا غلظت عسل می تواند عاملی تعیین کننده برای شناسایی کیفیت عسل باشد ؟

عسل هایی که در مناطق مرطوب مثل شمال ایران به دست آیند اغلب دارای غلظت کم می باشند . مثل عسل مرکبات و عسل هایی که از مناطق کوهستانی به دست می آیند غالبا دارای غلظت بالایی می باشند . بنابراین غلظت نیز نمی تواند عامل تعیین کننده برای تشخیص کیفیت عسل باشد .

انواع عسل را تعریف کنید ؟

عسل ها را به سه دسته میتوان تقسیم کرد :

  • عسلهای طبیعی
  • عسلهای غیر طبیعی
  • عسلهای تقلبی

تفاوت عسل طبیعی ، غیر طبیعی و تقلبی را بیان کنید ؟

عسل طبیعی به عسلی گفته می شود که زنبور فقط از شهد گل و گیاه تغذیه کرده و در تولید عسل از هیچ گونه شیرین کننده ها و مواد قندی مانند شکر استفاده نشده باشد که متاسفانه به خاطر شرایط خشکسالی و نبودن پوشش گیاهی مناسب در اکثر مناطق ایران ، این نوع عسل بسیار کم تولید می شود و به همین دلیل از قیمت بالایی برخوردار می باشد.

عسل غیر طبیعی به عسلی گفته می شود که زنبور عسل به جز شهد گل از شربت های غنی شده از مواد قندی و سایر شیرین کننده ها مثل شکر استفاده کرده باشد این نوع عسل ارزش غذایی پایین تری نسبت به عسل طبیعی دارد ولی به دلیل وجود آنزیم هایی که زنبور عسل به آن اضافه می کند و مقدار کمی شهد گل موجود در آن برای سلامتی افراد به جز بیماران دیابتی مضر نمی باشد .

عسل تقلبی به عسلی گفته می شود که در تولید آن ، زنبور عسل هیچگونه نقشی نداشته باشد و در ترکیبات این نوع عسل از شیره نبات و گلوکز تجاری و سایر مواد قندی استفاده شده باشد و با اضافه کردن انواع رنگها و اسانس ها به آن رنگ و عطر و طعم می دهند و بعضا افراد برای جلوگیری از رسوا شدن مواد شیمیایی به آن اضافه می کنند که برای سلامتی بسیار خطرناک می باشد .

چگونه عسل طبیعی را از سایر عسل ها تشخیص دهیم ؟

برای تشخیص عسل طبیعی از سایر عسل ها روش های تجربی متفاوتی وجود دارد و برخی از آنها نیز درست است ولی دقیق ترین و مطمئن ترین روش آنالیز عسل در آزمایشگاه می باشد که متاسفانه برای مصرف کنندگان پر هزینه می باشد . لذا شما مصرف کنندگان یا باید به همراه انسان های خبره و مطلع عسل خریداری کنید و یا از شرکت ها و برند های معتبر خریداری کنید .

آیا عسل طبیعی شکرک می زند ؟

عسل یک محلول قندی بیش از حد اشباع شده است به این معنی که قند بیشتری نسبت به حالت محلول دارد به طور متوسط عسل از 80 درصد ترکیبات قندی و 20 درصد آب تشکیل شده است بنابراین تمام عسل ها شکرک میزنند و به عبارت دیگر تغییر حالت فیزیکی می دهند مثل یخ زدن آب ولی مدت این فرایند به عوامل گوناگون بستگی دارد .

عسل ارگانیک چیست؟

عسل ارگانیک به عسلی گویند که در تمامی مراحل تولید و فرآوری آن ، از هیچ نوع ماده سمی ، شیمیایی و آنتی بیوتیکی استفاده نشده باشد یعنی زنبوردار از هیچ نوع ماده برای عمل آوری عسل به زنبوران عسل نخورانده باشد و حتی از آفت کش ها و مکمل ها هم برای مبارزه با بیماری ها و افت های احتمالی زنبوران در فرایند تولید استفاده نکرده باشد.

یکی دیگر از مواردی که در ارگانیک بودن عسل نقش مهمی دارد محل نگهداری و استقرار زنبورستان می باشد . محل نگهداری زنبورها باید در کوهستان باشد و یا جایی که به دور از سمپاشی و مزارع بوده و عسل تولیدی فاقد هر نوع مکمل و سم باشد . اصولا فاصله قانونی 5 کیلومتر است یعنی زنبورستان باید این حد فاصله را از باغ ها و دشت هایی که امکان سمپاشی وجود دارد را رعایت کند .

شرایط نگهداری عسل چیست؟

عسل تاریخ انقضا ندارد ولی اگر در ظروف مناسب و مکان مناسب نگهداری نشود احتمال پائین آمدن کیفیت آن وجود دارد.بهترین ظروف برای نگهداری عسل ظروف کریستال (شیشه ای) و ظروف چینی هستند. عسل ها را اگر در ظروف شیشه ای یا چینی در دار نگهداری کنید می توانید مدت زمان بیشتری بدون تغییر رنگ و بو نگهداری کنید. بهترین مکان برای نگهداری عسل جای خشک و خنک و به دور از نور مستقیم خورشید است (مثلا داخل کابینت).

تاریخ انقضا عسل چقدر است؟

به طور کلی عسل تاریخ انقضا ندارد؛ اما بهتر است عسل را تازه مصرف کنید. مانده شدن عسل باعث کاهش خواص و از بین رفتن برخی مواد مفید درون آن می شود. البته عسل در صورتی تاریخ انقضا ندارد که در مکان درست و به صورت اصولی نگهداری شود.

آیا اضافه کردن عسل به چای داغ یا آب داغ باعث سمی شدن آن می شود؟

هنوز هیچ منبع علمی در این زمینه به نتیجه نرسیده است که اضافه شدن عسل به مایعات داغ باعث سمی شدن آن شود. تحقیقات زیادی نیز در این زمینه انجام شده است و حرارت دیدن عسل در مدتن زمان کوتاه را دلیل بر سمی شدن آن نیافته اند. با این حال اگر عسل در معرض دمای بالاتر از 60 درجه قرار گیرد، احتمالا بسیاری از خواص خود را از دست می دهد. به طور کلی توصیه می شود برای استفاده از عسل به منظور تهیه شربت عسل یا شیرین کردن دمنوش ها و چایی، بگذارید از دما بیافتد و سپس عسل را اضافه کنید. دمای 40 درجه، دمای ایمن و مطلوبی است

چرا عسلی که این بار خریداری کرده ام با دفعه قبل طعم و رنگ متفاوتی دارد؟

فرقی ندارد عسل تک گیاه یا چندگیاه تهیه کرده اید، عسل یک فراورده طبیعی است که طعم، عطر، بو و حتی غلظت آن بستگی به فعالیت های زنبور عسل دارد. ممکن است یک عسل آویشن در برهه ای، از 80 درصد شهد آویشن تهیه شده باشد اما در برهه زمانی دیگر، این میزان به 60 یا 50 درصد برسد. به دلیل طبیعی بودن عسل های تک گیاه و عدم دخالت انسان در تولید آن، این تفاوت در ویژگی ها کاملا طبیعی است.

چرا بعضی عسل ها زود شکرک می زنند؟

شکرک زدن عسل به عوامل مختلفی بستگی دارد. میزان رطوبت عسل یکی از این پارامترها است. همچنین نوع شهد گیاه غالب در عسل طبیعی باعث تفاوت در میزان مواد قندی موجود در عسل طبیعی می شود که این خود باعث تفاوت در سرعت شکرک زدن خواهد شد. همچنین باید توجه داشته باشید که اصول نگهداری از عسل طبیعی نیز نقش مستقیمی در سرعت شکرک زدن عسل دارد.

بهترین عسل برای مصرف روزانه کدام است؟

تمامی عسل ها برای مصرف روزانه مفید هستند. با این حال اگر به طعم های تند و تیز علاقه ندارید، بهتر است برای صرف روزانه به سراغ عسل هایی بروید که رنگ روشن تری دارند. برای مثال عسل چندگیاه، عسل مریم گلی، عسل بهارنارنج و عسل گزانگبین از بهترین عسل های مناسب برای مصارف روزانه هستند.

پرسش های متداول

ژل رویال خام بهتر است یا پودر شده؟

ژل رویال خام و پودر شده (ژل رویال پودر شده منظور ژل رویالی است که با دستگاه فوق پیشرفته در دمای بسیار پایین به پودر تبدیل می شود)، از نظر خاصیت یکسان هستند. اما از نظر دوز مصرف هر 1 گرم پودر ژل رویال ارزش 3 گرم ژل رویال خام را دارد. همچنین نگهداری ژل رویال خام بسیار سخت و حساس است اما ژل رویال پودر شده چنین حساسیتی ندارد.

آیا ژل رویال فقط مخصوص خانم هاست؟

خیر! متاسفانه این باور غلط سال ها باعث شده تا مردان از مصرف ژل رویال محروم باشند. ژل رویال مرد و زن نمی شناسد. اگرچه از ژل رویال برای درمان بسیاری از بیماری های زنانه استفاده می شود؛ اما برای درمان بیماری های مردانه از ناباروری مرد انه گرفته تا زود انزالی یا حتی آلزایمر در مردان نیز مفید است.

بهترین مکان برای نگهداری ژل رویال کجاست؟

اگر ژل رویال خام خریداری کرده اید، بهترین و تنها راهکار برای نگهداری فریزر است. اگر تنها چند دقیقه دمای ژل رویال به بالای صفر درجه برسد، خواص آن از بین خواهد رفت.

در ایران عسل، ما ژل رویال را با استفاده از دستگاه مخصوص فریز درایر در دمای منفی 75 درجه به پودر تبدیل می کنیم. طبق تحقیقات انجام شده در دنیا، پودر ژل رویال در دمای محیط فاسد نمی شود. در نتیجه محصولات ما یعنی پودر ژل رویال، عسل ژل رویال و کپسول ژل رویال جینسینگ را می توانید در دمای محیط هم نگهداری کنید. البته برای احتیاط بهتر است ژل رویال ترکیب شده با عسل و پودر ژل رویالدر یخچال نگهداری شوند.

پرسش های متداول

آیا می توانم از زنبوردار بره موم بخرم و مصرف کنم؟

بره موم خام قابل هضم در معده انسان نیست؛ درست بر خلاف عسل خام، ژل رویال خام و گرده گل خام. در نتیجه بهتر است از بره موم خام برای مصرف خوراکی استفاده نکنید. علاوه بر آلودگی های احتمالی درون بره موم، معده نمی تواند آن را هضم کند در نتیجه خاصیت کمتری به بدن می رسد و معده نیز سنگین شده و مشکلات گوارشی ایجاد می شود.

بره موم فراوری شده بهترین گزینه برای مصرف بره موم است.

بره موم با موم چه فرقی دارد؟

بره موم یک ماده تولید شده از صمغ درختان و شیره گیاهان است که با آنزیم های بدن زنبور ترکیب شده و به بره موم تبدیل می شود. این در حالی است که موم یک ماده ترشح شده از بدن زنبور برای کندوسازی است. این دو ماده از جنبه های مختلف با هم متفاوت هستند.

آیا کپسول بره موم باعث یبوست می شود؟

بر اساس مطالعات ما، در برخی از افراد مصرف کپسول بره موم باعث بروز یبوست می شود. در نتیجه اگر برای درمان بیماری از کپسول بره موم استفاده می کنید، حتما از ملین های مجاز استفاده نمایید. این موضوع برای بیماران کولیت بسیار حساس است و بدون مشورت با پزشک یا مشاور، اقدام به مصرف ملین نشود.

پرسش های متداول

چرا رنگ گرده گل در بسته های مختلف متفاوت است؟

گرده گل یکی از محصولات کاملا طبیعی تولید شده توسط زنبور عسل است. رنگ این گرده ها به منشاء گیاهی آن وابسته است. تنوع رنگ گرده نیز به تنوع گیاهی بستگی ندارد؛ بلکه به تنوع رنگ گرده گل ها وابسته است. چه بسا که در یک بسته گرده گل، تنوع بالای گیاهی اما با رنگ گرده یکسان وجود داشته باشد. در نتیجه توجه به تنوع گرده، معیار خوبی برای خرید گرده گل نیست.

آیا گرده گل آلرژی زاست؟

گرده های پراکنده شده در طبیعت آلرژی زا هستند. شاید به همین علت است که تعجب می کنید وقتی از گرده گل به عنوان یک داروی ضدآلرژی یاد می شود. گرده گل همانند یک واکسن عمل می کند و مواد حساسیت زا را که به دلیل ترکیب با آنزیم های زنبور ضعیف شده اند، وارد بدن می نماید. در نتیجه اگر قبل از فصل آلرژی مثل فصل بهار یا پاییز مصرف شود، سیستم ایمنی بدن را فعال می کند تا از ابتلا به آلرژی جلوگیری شود.

با این حال برای اینکه مطمئن شوید به گرده گل آلرژی ندارید، برای بار اول، 2 الی 3 عدد گرده را درون دهان گذاشته و آن را در دهان حل کرده و میل کنید. اگر بعد از مدتی دچار کهیر، آفت دهان و... شدید، یعنی به گرده گل زنبور عسل آلرژی دارید. البته سوزش گلو یا سرفه کاملا طبیعی است.

بهترین محل برای نگهداری گرده گل کجاست؟

بهتر است گرده گل در محیط خنک نگهداری شود. در فصل تابستان اگر دمای آشپزخانه یا محل عمومی نگهداری گرده گل زیاد است، حتما گرده گل را درون یخچال نگهداری کنید.

پرسش های متداول

برای تقویت سیستم ایمنی بدن چه بخوریم؟

در شرایط فعلی دنیا، تقویت سیستم ایمنی بدن یکی از مهمترین اقداماتی است که هر فرد باید انجام دهد. چه برای پیشگیری از ابتلا به بیماری هایی مثل آنفولانزا، کرونا و... و چه برای مقاوم شدن بدن برای مقابله با بیماری هایی که فرد درگیر آن ها شده است.

عسل طبیعی یکی از بهترین مواد خوراکی برای تقویت سیستم ایمنی بدن است. عسل های تک گل همگی می توانند این کار را به خوبی انجام دهند. با این حال برخی از عسل های طبیعی مثل عسل آفتابگردان، عسل سیاهدانه، عسل گزانگبین و عسل زولنگ، ویژگی های خاصی برای تقویت سیستم ایمنی بدن دارند

علاوه بر این، ژل رویال و بره موم نیز به عنوان تقویت کننده سیستم ایمنی بدن شناخته می شوند و توانسته اند نقش مهمی در پیشگیری از ابتلا به بیماری های مختلف مثل کرونا ایفا کنند. در این زمینه مقالات علمی مختلفی به چاپ رسیده که موید اثرات فوق العاده بره موم و ژل رویال بر تقویت سیستم ایمنی است. البته این در شرایطی است که مصرف این مواد طبیعی به صورت مداوم و منظم باشد.

نظرات شما (59 نظر )

de
7 ماه پیش
سلام خسته نباشید من مشگل نعوظ دارم دکتر رفتم دارو مصرف کردم هم شیمیایی هم گیاهی مشکلم حل نشده ۳۷ سالمه ایا چیزی برای درمان من دارید البته داروهای شیمیایی مثل سیدنافیل جواب میده ولی ضرر های زیاد داره ممنون میشم راهنمایی کنید
پاسخ کارشناس:
درود بله کپسول ژل رویال جینسینگ و پیشنهاد میکنم در طول زمان مصرف کنید نتیجه میگیری
ir
9 ماه پیش
سلام خوب هستید من کرم وارنبو خریدم و قبل مصرف صورتم را با صابون زرد چوبه میشورم اشکالی که ندارد ؟
پاسخ کارشناس:
سلام و درود مشکلی نداره
ro
10 ماه پیش
سلام من ۳۷ سال دارم از سایت شما کپسول بره موم خریدم میخواستم بدونم برای درمان التهابو عفونت رحم چجوری مصرفش کنم بهترین نتیجه رو بده
پاسخ کارشناس:
سلام و درود هر 12 ساعت یک عدد مصرف کنید
ro
11 ماه پیش
سلام بهترین عسل برای پیشگیری از بیماری‌ها چیست
پاسخ کارشناس:
سلام و درود عسل بره موم بینهایت مفید یکی از خواص بارز این عسل تقویت سیستم دفاعی و ایمنی بدن میباشد
de
1 سال پیش
سلام من تقریبا دو سال پیش التهاب پوستات همان پروستاتیت داشتم که نوک الان شورش یودکه با راهنمایی خانم ماهرانی یا استفاده از گرده گل عسل گشنیزو کپسول بره موم بهتر شدم الان چند روزی هست کمی سوزش تو نوک آلت دارم میخواستم راهنمایی کنین البته نزدیک دو ساله استفاده نکردم ولی قبلا پنج ماه استفاده کردم
پاسخ کارشناس:
سلام و درود جهت مشاوره و کمک بیشتر ما ب شما لطفا با کارشناس مجموعه تماس بگیرید 09138610971
ir
1 سال پیش
سلام خواهرم چندسالی هست که یبوست داره که برای رفع یبوستش از ملین های گیاهی استفاده کرده ولی چندی پیش که بعلت شکم دردش رفته بود دکتر و کونوسکوپی کرده بود دکتر گفته که قسمتی از روده ات سیاه شده و عصبش از کار افتاده است خواهرم برای رفع مشکلش از چه محصولی استفاده کنن ممنون میشم راهنمایی کنین
پاسخ کارشناس:
درود بر شما سلامتی شما آرزوی ماست؛ بهترین محصول برای خواهرتون استفاده از محصولات بره موم (عسل و کپسول) هستش. شما میتوانید جهت دریافت مشاوره رایگان با کارشناسان ایران عسل از طریق سایت، اینستاگرام و تماس با کارشناسان مجموعه ایران عسل اقدام نمائید. سایت: https://www.iranasal.com/shop اینستاگرام: https://www.instagram.com/iranasal.shop تماس با کارشناسان: 03133689474 و 09138610971 سپاس از اعتماد و انتخاب شما
سلام خسته نباشید راستش من کپسول بره موم رو از سایتتون خریداری کردم میخاستم ببینم چند روز طول میکشه تا به دستم برسه؟!
پاسخ کارشناس:
درود بر شما سپاس از انتخاب و اعتماد شما از 1تا 6 روز کاری زمان میبره تا به دست همراهان عزیزمون در سراسر ایران برسه، برای دریافت اطلاعات دقیقتر میتونید با کارشناسان مجموعه ایران عسل تماس بگیرید. تماس با کارشناسان: 03133689474 و 09138610971
2 سال پیش
برای بهبود کلیه پر کیست چه پیشنهادی دارید
پاسخ کارشناس:
سلام و عرض ادب بهترین محصولات برای انواع کیستها از جمله کیستهایی که داخل کلیه ایجاد میشود کپسول بره موم با عسل بره موم است که ب مرور زمان باعث ار بین رفتن کیستها می شود
ir
2 سال پیش
با سلام آیا بره موم برا بیماری کرون التهاب روده کوچک کاربرد دارد و باعث کمک به درمان میشود
پاسخ کارشناس:
سلام و درود بره موم مختص یک نوع خاصی از التهاب نیست و برای انواع التهابات تاثیر مثبتی دارد وبه مزور زمان باعث از بین رفتن التهابات می شود
ir
2 سال پیش
سلام و خسته نباشید پدرم چند وقتیه سرطان معده داره و پخش شده بدنش چیزی هم میخوره بالا میاره حالا میخام راهنماییم کنید ممنونم
پاسخ کارشناس:
سلام و عرض ادب بره موم دارای خواص ضد سرطانی از جمله آرتیپیلین سی ..اسید کافئیک ..گاستریت و وانیلیک اسید و .. میباشد ک ب مرور زمان باعث نابودی سلولهای سرطانی میشه از طرفی جلوی متاستاز و پیشرفت بیماری را خواهد گرفت .....همزمان با مراحل درمانی باعث بهترجوابگویی مراحل درمانی میشود و عوارض بیماری و عوارض درمان را هم از بین میبرد ...باعث تقویت بدنی افراد شده و پلاکتها و گلیولهای سفید خون را تنظیم میکند ....برای انواع سرطانها و در هر مرحله و گریدی که باشد کارایی دارد ............برای بهبودی پدر گرامیتون میتونید از کپسول بره موم ..عسل بره موم ...ژل رویال (عسل ژل رویال ..پودر ژل رویال ) عسل بهارنارنج یا کنار کمک بگیرید جهت راهنمایی بیشتر با کارشناسان تماس حاصل فرمایید 09138610971...03191014550
ir
2 سال پیش
پدر من سرطان ریه بدخیم داره طوریکه دکترا گفتن تا یک ماه بیشتر زنده نمیمونه یعنی راهی برای از بین بردن تومورها وجود داره
پاسخ کارشناس:
سلام و درود بره موم ماده ایی با خواص ضد سرطانی فوق العاده قوی است ک ب مرور زمان باعث نابودی سلولهای سرطانی میشه و از پیشرفت و متاستاز سلولهای سرطانی جلوگیری میکنه ......و برای بیماری در هر مرحله ایی ک باشه میتونه نجات بخش باشه .........محصولاتی ک برای بیمارتون میتونید تهیه کنید شامل کپسول بره موم ..عسل بره موم ...عسل ژل رویال و عسل بهارنارنج باشه .......برای راهنمایی بیشتر باشماره های 09138610971..03191014550 تماس بگیرید ....
ir
2 سال پیش
سلام ۳سال اسم دارم دکتر رفتم بیشتره داروه هارو امتحان کردم اما تای زمانی جواب میده بعدبی فایده میشه اسم متوسط روب شدید دارم حالا بنظر شما چکار کنم
پاسخ کارشناس:
سلام و درود بیماری آسم التهابی است ک مجرای تنفسی را درگیر میکنه و بره موم هم داروی ضد التهاب فوق العاده قوی است ک ب مرور زمان التهابات را برطرف میکنه ..................بهترین محصول برای آسم شما عسل بره موم و عسل قنقال یا آویشن هست ...این دو محصول در کنار هم طبق دوز و روشی ک کارشناس میگه باعث تاثیرات خوبی برای بهبودی شما خواهد بود و بسیار تجربه شده است جهت راهنمایی بیشتر با شماره های 09138610971...03191014550 تماس بگیرید
ir
2 سال پیش
سلام.دخترم ۵سالشه و۲۰ ماهه که به دیابت۱ مبتلا شده.الان انسولین اپیدرا ولومیر تزریق میکنیم.خیلی احساس ناراحتی میکنم.چند نفر به من گفتن با طب سنتی با دیابت دخترم مقابله کنم .باسایت شما اشنا شدم که در مورد طب سنتی هست .اگه از محصولاتتون استفاده کنم وبا تغذیه تا حدی کنترل شده امکانش هست انسولین تزریق نکنیم به دخترم؟ لطفا توضیح کامل تری بدین
پاسخ کارشناس:
سلام و عرض ادب محصولاتی ک برای دیابت می دهیم درمان کننده نیست بلکه کنترل کننده قند خون هست و کسانی ک انسولین تزریق میکنند در صورتی از محصولات ما میتونند استفاده کنند که با وجود تزریق انسولین قند خونشون هم چنان بالاست این محصولات باعث میشه ک قند خونشون کنترل بشه .........ولی اینکه جایگزین انسولین بشه حتما باید با دستور پزشک باشه ............علت اینکه باید با وجود تزریق انسولین قند خون بالا باشد تا بتوانند از محصولات که برای دیابت میدهیم از جمله کپسول بره موم ..گرده گل و عسل دیابتی ...افت نکردن قندخونشان هست چون افت قند خون شدید هم عواقب خودش را داره ............
gb
2 سال پیش
سلام مادرم سه سال پیش دچار کاهش شدید پلاکت ( 11 ) و کم خونی شدید ( هموگلوبین 8 ) شد . در عین حال علایم بیماری التهابی شدید ( درد مفاصل ) دارد که CRP او همیشه حدود 100 یا بالاتر می باشد . متخصصین خون، داروهای سرکوب کننده ایمنی و کورتون تجویز کردند که حال او را خیلی وخیم تر کرد . این بود که به مرور داروها را قطع کردیم و بجای آن هفته ای یکی دوبار آمپول نوروبیون ( Vit B12 ) می زنیم همراه مصرف قرص اسید فولیک . و نیز رعایت پرهیزهای خوراکی مانند عدم مصرف هر نوع روغن شرکتی و نیز قند و شکر و شیرینی کردیم . به شکر خدا و با تعجب شدید پزشک خون، پلاکت به تدریج بالا رفت و الان بالاتر از 60 است ولی متاسفانه مشکل کم خونی شدید وی همچنان پابرجاست و بدتر شده به گونه ای که حالا هر ماه احتیاج به تزریق خون دارد . من حدس می زنم بیماری زمینه ای او ( آرتروز شدید ) باعث جلوگیری از ساخت هموگلوبین و یا تخریب گلبول های قرمز می شود . این است که حالا روی برطرف کردن یا کاهش آرتروز و درد مفاصل او متمرکز شده ام . محصول بره بوم شما را دیدم و قصد دارم امتحان کنم . ممنون می شوم خودتان در باره این محصول و روش تهیه و اثرات درمانی آن توضیح دهید . ضمنا فکر کنم عسل همراه مناسب حال مادرم عسل گشنیز، کنار و ژل رویال باشه . فعلا که به ایشان گفته ام روزی سه لیوان آب عسل بخورند . شکر خدا مادر بیماری دیابت نداره . مادر 74 سالشه ولی با یاری خدا نا امید نیستیم و همانطور که پلاکت او بطور معجزه آسایی بهتر شد امیدوارم که کم خونی شدید ( و کشنده ) وی نیز به خواست خدا بهتر بشه .
پاسخ کارشناس:
سلام و عرض ادب بیماری مادرتون منشا بیماری التهابی هست و متاسفانه داروهای کورتون هم با خاصیت آنی قوی ولی کوتاه مدت و متاسفانه عوارض زیاد ک در بیشتر موارد نه تنها مشکلی از بیماران حل نمیکنه بلکه باعث میشه به مشکلات دیگشون از جمله پوکی استخوان هم اضافه بشه ..........بره موم محصولی از زنبور عسل که از صمغ درختان بدست میاد زنبور عسل با بزاق آنزیم عسل موم عسل ترکیب کرده و ماده ایی دارویی بنام بره موم یا پروپولیس تولید میکنه بره موم موجود در کندو خام هست و حتما باید توسط حلالی شکشته شود تا خواص داروییش آزاد و قابل هضم گردد ....ک خوشبخانه شرکت شهدینه گلها موفق شده بره موم را با دستگاههای پیشرفته عصاره گیری و ب دو شکل کپسول بره موم و عسل بره موم فراوری کند ..........آرتروز هم نوعی بیماری التهابی هست بره موم هم داروی ضد التهاب فوق العاده قوی ک ب مرور زمان نه تنها درد را تسکین میده بلکه التهابات را هم برطرف میکنه....عوارض هم نداره تداخل دارویی هم نداره در کنار این دو محصول عسل گشنیز هم براشون تهیه کنید با گرده گل....گرده گل برای کم خونی های شدید عالیه چون میسزان هموگلبین خون را افزایش میده .........و حتی برای مشکلات پوکی استخون هم کارایی داره این محصول گرچه کلسیم نداره ولی کلسیم را در بیمارانی ک پوکی استخوان دارند در جایی از استخوان ک با فقر کلسیم مواجه هست تثبیت میکند و از پیشروی بیماری جلوگیری میکند ...برای راهنمایی بیشتر و سفارش با این شماره تماس بگیرید از ساعت 8 تا 14 و 17 تا 22......................09138610971_03191014550
ir
2 سال پیش
سلام خسته نباشید مادر بزرگ من دچار سرطان مغز و استخوان شده یا همان میتپل میلوما و یه مدتی بستری بود و بهش خون و...تذریق کردن کمی بهتر شد ولی این بیماری خون و پلاکت هاشو میخوره و الان خیلی حالش بده و خیلی لاغر شده و تمام ماهیچه های بدنش از بین رفته و استخوان درد داره همیشه و نمیتونه راه بره دیگه و گل بدنش درد داره و دکترا فقط میگن باید خون بزنه و درمانی نیس ::)ترا خدا اگه راهی هس که سلامتی کامل رو به دست بیاره بگید خواهش میکنم حالش به شدت وخیمه ::)) اگه راهی هس بگید تا باز سلامتی کامل رو پیدا کنه
پاسخ کارشناس:
سلام و درود عزیز ادعای درمان نداریم ولی انشالله با مصرف محصولات کپسول بره موم ..عسل بره موم .. و در صورتی ک دیابت ندارند عسل ژل رویال و عسل کنار جهت عسل درمانی کمک بگیرید به مدت 6 ماه الی یکسال ............انشالله دو الی سه ماهی ک بگذره کم کم اثراتش مشاهده خواهد شد .......
سلام ببخشید کپسول بره موم و عسل بره موم از چه سنی میتونه مصرف بشه واسه بچه ها میشه
پاسخ کارشناس:
سلام و درود از سن 2 سال ب بالا البته جهت تعیین نوع محصول و دوز مصرفی برای بچه ها باید جهت مشاوره تماس بگیرید
ir
2 سال پیش
سلام،خسته نباشید من دچار معده درد هستم و چندسال پیش بعد از آندوسکوپی التهاب مری و معده تشخیص داده شد،سردرد های میگرنی هم دارم،در دوران شیردهی نیز میباشم.چه محصولی را برای من پیشنهاد میدهید؟
پاسخ کارشناس:
سلام و عرض ادب بهترین محصولات برای شما کپسول بره موم با عسل گزانگبین هست ......بره موم دارویی با خواص ضد التهاب فوق العاده قوی است ک ب مرور زمان هر نوع التهابی را برطرف میکنه ......ضد درد هم هست البته عسل گزانگبین هم به جذب بیشتر بره موم کمک خواهد کرد و نوبه خود برای مشکلات معده ایی بینظیره .....جدای از این با عسل راهکارهایی بهتون خواهیم گفت ک زودتر نتیجه بگیرید ........منتهی برای دوز مصرفی با توجه ب اینکه شیرده هستید تماس بگیرید ............
ir
2 سال پیش
باسلام وارزوی تندرستی خودم 48 سالم هست. التهاب مفصلی والتهاب مهده و روده دارم.چه محصولی رو استفاده کنم در بهبود بیماریم تاثیر می گذارد؟ خواهرم 65 ساله هست. بیماری شدید پارکینسون داره.کدام محصول رو پیشنهاد می کنید؟ برای تومور مغزی کدام محصولات مفیده؟ شخصی از فامیل کولیت روده داره وخوش خیم هست می خواهند عمل کنند آیا با استفاده از محصولاتتون بدون عمل رفع میشه؟ ممنون ببخشید سوالم زیاد شد موفق باشید.
پاسخ کارشناس:
سلام و عرض ادب برای خودتون ک دچار بیماریهای التهابی هستید بهترین محصولات کپسول بره موم با عسل گشنیز یا عسل گزانگبین هست که بره موم دارویی با خواص ضد التهابی فوق العاده قوی است ک ب مرور زمان باعث برطرف شدن انواع التهابات میشود ...............برای بیماری پارکینسون بهترین محصول عسل ژل رویال هست در صورتی ک دیابت داشتند پودر ژل رویال توصیه میشود این محصول استل کولین دارد ک ب انتقال پیامهای عصبی خیلی کمک میکنه از طرفی میتونه رشته های عصبی را بازسازی کند ...........به طور کلی تاثیر ژل رویال برای بیماریهایی ک منشا عصبی دارند خیلی میتونه کمک کنه .........برای تومور مغزی بهترین محصولات کپسول بره موم ،عسل بره موم ، و عسل ژل رویال میباشد ...........برای کولیت روده بستگی به علائمی ک دارند نوع محصول و دوز مصرفی داده میشه ولی به طور کلی در طب مدرن دخالتی نمیکنیم و اگه دکترشون صلاح میدونند عمل را انجام بدهند ............
ir
2 سال پیش
سلام من ده سالی هست که دچار بیماری lBS یا همون سندروم روده تحریک پذیر شدم توی این مدت طولانی به دکترهای زیادی مراجعه کردم داروهای مختلف برای من تجویز شد وهمینطور رژیمهای غذایی وهزینه کردم ولی این مریضی من مقطعی خوب میشه وهمون مشکل دارم دیگه خودم خسته شدم من تحمل یوبوست ودل درد دارم ولی این التهاب روده که باعث تولید بسار زیاد گاز میشه واقعا منوعذاب میده وهمینطور اطرافیان بطوریکه بیشتر عصبی و استرسی میشم و مریضیم بیشتر تشدید میشه خواستم ببینم که این محصول برموم عسل روی مریضی من تاثیر داره ودرمان قطعی میشم تورو خدا راهنماییم کنید ممنونم وسپاسگذارم
پاسخ کارشناس:
سلام و عرض ادب بره موم دارویی با خواص ضد التهابی فوق العاده قوی است که بر انواع التهابات بخصوص التهاب روده تاثیر مثبتی میذاره و به مروز زمان باعث برطرف شدن علائم و کاهش التهابات روده خواهد شد مسلما محصولات بره موم (کپسول بره موم و عسل بره موم )میتونه برای بیماری شما مفید باشه منتهی برای کسب اطلاعات بیشتر از شما در ارتباط با بیماریتون و نوع محصول مناسب با کارشناسان تماس حاصل فرمایید ...09138610971...03191014550
ir
2 سال پیش
سلام وقت بخیر من ۱ ساله دجار رفلاکس معده شدم بطوریکه دچار زخم مری شدم و خیلی نگرانم دکتر بهم اسمو پرازول داده ولی اصلا خوب نشدم و همش ترش میکنم و سوزش دهان دارم آیا محصول بره موم درمانم میکنه؟ ممنون میشم راهنمایی کنید
پاسخ کارشناس:
سلام و وقت بخیر رفلاکس معده در نتیجه بالا بودن اسید معده و یا ضعیف بودن دریچه بین مری و معده هست که بره موم با تنظیم اسید معده و تقویت این دریچه به از بین بردن مشکل ریفلاکس معده کمک میکند از طرفی علت زخم مری شما هم اسید معده هست ک ب مرور زمان وقتی مشکل رفلاکستون برطرف بشه عامل تحریک کننده زخم مری از بین میرود و اروم اروم با تاثیر بر التهابات و زخمها باعث بهبودی و حتی درمان زخم مری میشود بهترین محصولات برای شما کپسول بره موم و عسل مریم گلی میباشد ......برای راهنمایی بیشتر با کارشناسان ایران عسل تماس بگیرید .....

نظر شما

کد امنیتی