پکیج ها
ورود
برگزیده ها راهنمای خرید

در طول سال های فعالیت ما در ایران عسل، سوالات زیادی از ما پرسیده اید. برخی از مهمترین این سوالات در مورد فراورده های زنبور عسل را در این جا جمع کرده ایم تا به صورت یکجا به سوالات پرتکرار از ایران عسل دسترسی داشته باشید. اگر سوال دیگری دارید هم می توانید در زیر همین صفحه، سوال خود را بپرسید تا کارشناسان ما در اسرع وقت پاسخ دهند.

پرسش های متداول

عسل تک گیاه چیست ؟

عسل تک گیاه به عسلی می گویند که زنبور عسل ، شهد را از روی یک نوع گل خاص جمع آوری کرده باشد که به همین خاطر خواص دارویی گل مورد نظر در عسل به وفور یافت می شود . مثل عسل گون ، کنار ، آویشن ، اکالیپتوس ، مرکبات و ... که معمولا قیمت بالاتری دارند ناگفته نماند که عسل صد در صد تک گل غیر ممکن است و در اکثر عسل های تک گل مقدار کمی از شهد گلهای متفرقه ی هر منطقه نیز وجود دارد . 

عسل چهل گیاه ( یا چند گیاه ) چیست ؟

زنبورهای عسل ، شهد را از گل و گیاهان متفاوتی جمع آوری می کنند که ممکن است یک گل به صورت گیاه غالب منطقه ؛ وجود داشته باشد که نام همان گل یا گیاه غالب را بر روی عسل می گذارند و به عنوان عسل تک گیاه در بازار شناخته می شود . اما در فصل بهار به علت وجود تنوع زیاد گل و گیاهان منطقه ، ممکن است تشخیص نوع شهد غالب منطقه با توجه به شهد های بدست آمده از این گلها و گیاهان وجود نداشته باشد به همین خاطر به این نوع عسل ، عسل چهل گیاه ( یا چند گیاه ) می گویند . که ترکیبی از چندین گل و گیاه است .

عسل های چهل گیاه ( یا چند گیاه ) بسته به گلهایی که زنبور عسل بر روی آنها پریده و شهد و گرده گل های آن ها را جمع آوری نموده است ، طعم و رنگ متفاوتی دارند ولی چیزی که مبرم است خواص بهبودی متعددی است که این نوع عسل دارا می باشد .

چرا رنگ عسل ها با هم متفاوت است؟

تفاوت رنگ عسل یک موضوع کاملا طبیعی است. عسل طبیعی از شهد گل ها و شکوفه درختان تهیه می شود. هر شهدی نیز رنگ مختص خود را دارد و طبیعی است که هر عسل، با توجه به شهد غالب، رنگ متفاوتی به خود بگیرد. حتی ممکن است برای مثال دو عسل بهارنارنج با هم تفاوت رنگ داشته باشند.

آیا غلظت عسل می تواند عاملی تعیین کننده برای شناسایی کیفیت عسل باشد ؟

عسل هایی که در مناطق مرطوب مثل شمال ایران به دست آیند اغلب دارای غلظت کم می باشند . مثل عسل مرکبات و عسل هایی که از مناطق کوهستانی به دست می آیند غالبا دارای غلظت بالایی می باشند . بنابراین غلظت نیز نمی تواند عامل تعیین کننده برای تشخیص کیفیت عسل باشد .

انواع عسل را تعریف کنید ؟

عسل ها را به سه دسته میتوان تقسیم کرد :

  • عسلهای طبیعی
  • عسلهای غیر طبیعی
  • عسلهای تقلبی 

تفاوت عسل طبیعی ، غیر طبیعی و تقلبی را بیان کنید ؟

عسل طبیعی به عسلی گفته می شود که زنبور فقط از شهد گل و گیاه تغذیه کرده و در تولید عسل از هیچ گونه شیرین کننده ها و مواد قندی مانند شکر استفاده نشده باشد که متاسفانه به خاطر شرایط خشکسالی و نبودن پوشش گیاهی مناسب در اکثر مناطق ایران ، این نوع عسل بسیار کم تولید می شود و به همین دلیل از قیمت بالایی برخوردار می باشد.

عسل غیر طبیعی به عسلی گفته می شود که زنبور عسل به جز شهد گل از شربت های غنی شده از مواد قندی و سایر شیرین کننده ها مثل شکر استفاده کرده باشد این نوع عسل ارزش غذایی پایین تری نسبت به عسل طبیعی دارد ولی به دلیل وجود آنزیم هایی که زنبور عسل به آن اضافه می کند و مقدار کمی شهد گل موجود در آن برای سلامتی افراد به جز بیماران دیابتی مضر نمی باشد .

عسل تقلبی به عسلی گفته می شود که در تولید آن ، زنبور عسل هیچگونه نقشی نداشته باشد و در ترکیبات این نوع عسل از شیره نبات و گلوکز تجاری و سایر مواد قندی استفاده شده باشد و با اضافه کردن انواع رنگها و اسانس ها به آن رنگ و عطر و طعم می دهند و بعضا افراد برای جلوگیری از رسوا شدن مواد شیمیایی به آن اضافه می کنند که برای سلامتی بسیار خطرناک می باشد . 

چگونه عسل طبیعی را از سایر عسل ها تشخیص دهیم ؟

برای تشخیص عسل طبیعی از سایر عسل ها روش های تجربی متفاوتی وجود دارد و برخی از آنها نیز درست است ولی دقیق ترین و مطمئن ترین روش آنالیز عسل در آزمایشگاه می باشد که متاسفانه برای مصرف کنندگان پر هزینه می باشد . لذا شما مصرف کنندگان یا باید به همراه انسان های خبره و مطلع عسل خریداری کنید و یا از شرکت ها و برند های معتبر خریداری کنید .

آیا عسل طبیعی شکرک می زند ؟

عسل یک محلول قندی بیش از حد اشباع شده است به این معنی که قند بیشتری نسبت به حالت محلول دارد به طور متوسط عسل از 80 درصد ترکیبات قندی و 20 درصد آب تشکیل شده است بنابراین تمام عسل ها شکرک میزنند و به عبارت دیگر تغییر حالت فیزیکی می دهند مثل یخ زدن آب ولی مدت این فرایند به عوامل گوناگون بستگی دارد . 

عسل ارگانیک چیست؟

عسل ارگانیک به عسلی گویند که در تمامی مراحل تولید و فرآوری آن ، از هیچ نوع ماده سمی ، شیمیایی و آنتی بیوتیکی استفاده نشده باشد یعنی زنبوردار از هیچ نوع ماده برای عمل آوری عسل به زنبوران عسل نخورانده باشد و حتی از آفت کش ها و مکمل ها هم برای مبارزه با بیماری ها و افت های احتمالی زنبوران در فرایند تولید استفاده نکرده باشد.

یکی دیگر از مواردی که در ارگانیک بودن عسل نقش مهمی دارد محل نگهداری و استقرار زنبورستان می باشد . محل نگهداری زنبورها باید در کوهستان باشد و یا جایی که به دور از سمپاشی و مزارع بوده و عسل تولیدی فاقد هر نوع مکمل و سم باشد . اصولا فاصله قانونی 5 کیلومتر است یعنی زنبورستان باید این حد فاصله را از باغ ها و دشت هایی که امکان سمپاشی وجود دارد را رعایت کند .

شرایط نگهداری عسل چیست؟

عسل تاریخ انقضا ندارد ولی اگر در ظروف مناسب و مکان مناسب نگهداری نشود احتمال پائین آمدن کیفیت آن وجود دارد.بهترین ظروف برای نگهداری عسل ظروف کریستال (شیشه ای) و ظروف چینی هستند. عسل ها را اگر در ظروف شیشه ای یا چینی در دار نگهداری کنید می توانید مدت زمان بیشتری بدون تغییر رنگ و بو نگهداری کنید. بهترین مکان برای نگهداری عسل جای خشک و خنک و به دور از نور مستقیم خورشید است (مثلا داخل کابینت).

تاریخ انقضا عسل چقدر است؟

به طور کلی عسل تاریخ انقضا ندارد؛ اما بهتر است عسل را تازه مصرف کنید. مانده شدن عسل باعث کاهش خواص و از بین رفتن برخی مواد مفید درون آن می شود. البته عسل در صورتی تاریخ انقضا ندارد که در مکان درست و به صورت اصولی نگهداری شود.

آیا اضافه کردن عسل به چای داغ یا آب داغ باعث سمی شدن آن می شود؟

هنوز هیچ منبع علمی در این زمینه به نتیجه نرسیده است که اضافه شدن عسل به مایعات داغ باعث سمی شدن آن شود. تحقیقات زیادی نیز در این زمینه انجام شده است و حرارت دیدن عسل در مدتن زمان کوتاه را دلیل بر سمی شدن آن نیافته اند. با این حال اگر عسل در معرض دمای بالاتر از 60 درجه قرار گیرد، احتمالا بسیاری از خواص خود را از دست می دهد. به طور کلی توصیه می شود برای استفاده از عسل به منظور تهیه شربت عسل یا شیرین کردن دمنوش ها و چایی، بگذارید از دما بیافتد و سپس عسل را اضافه کنید. دمای 40 درجه، دمای ایمن و مطلوبی است

چرا عسلی که این بار خریداری کرده ام با دفعه قبل طعم و رنگ متفاوتی دارد؟

فرقی ندارد عسل تک گیاه یا چندگیاه تهیه کرده اید، عسل یک فراورده طبیعی است که طعم، عطر، بو و حتی غلظت آن بستگی به فعالیت های زنبور عسل دارد. ممکن است یک عسل آویشن در برهه ای، از 80 درصد شهد آویشن تهیه شده باشد اما در برهه زمانی دیگر، این میزان به 60 یا 50 درصد برسد. به دلیل طبیعی بودن عسل های تک گیاه و عدم دخالت انسان در تولید آن، این تفاوت در ویژگی ها کاملا طبیعی است.

چرا بعضی عسل ها زود شکرک می زنند؟

شکرک زدن عسل به عوامل مختلفی بستگی دارد. میزان رطوبت عسل یکی از این پارامترها است. همچنین نوع شهد گیاه غالب در عسل طبیعی باعث تفاوت در میزان مواد قندی موجود در عسل طبیعی می شود که این خود باعث تفاوت در سرعت شکرک زدن خواهد شد. همچنین باید توجه داشته باشید که اصول نگهداری از عسل طبیعی نیز نقش مستقیمی در سرعت شکرک زدن عسل دارد.

بهترین عسل برای مصرف روزانه کدام است؟

تمامی عسل ها برای مصرف روزانه مفید هستند. با این حال اگر به طعم های تند و تیز علاقه ندارید، بهتر است برای صرف روزانه به سراغ عسل هایی بروید که رنگ روشن تری دارند. برای مثال عسل چندگیاه، عسل مریم گلی، عسل بهارنارنج و عسل گزانگبین از بهترین عسل های مناسب برای مصارف روزانه هستند.

پرسش های متداول

ژل رویال خام بهتر است یا پودر شده؟

ژل رویال خام و پودر شده (ژل رویال پودر شده منظور ژل رویالی است که با دستگاه فوق پیشرفته در دمای بسیار پایین به پودر تبدیل می شود)، از نظر خاصیت یکسان هستند. اما از نظر دوز مصرف هر 1 گرم پودر ژل رویال ارزش 3 گرم ژل رویال خام را دارد. همچنین نگهداری ژل رویال خام بسیار سخت و حساس است اما ژل رویال پودر شده چنین حساسیتی ندارد.

آیا ژل رویال فقط مخصوص خانم هاست؟

خیر! متاسفانه این باور غلط سال ها باعث شده تا مردان از مصرف ژل رویال محروم باشند. ژل رویال مرد و زن نمی شناسد. اگرچه از ژل رویال برای درمان بسیاری از بیماری های زنانه استفاده می شود؛ اما برای درمان بیماری های مردانه از ناباروری مرد انه گرفته تا زود انزالی یا حتی آلزایمر در مردان نیز مفید است.

بهترین مکان برای نگهداری ژل رویال کجاست؟

اگر ژل رویال خام خریداری کرده اید، بهترین و تنها راهکار برای نگهداری فریزر است. اگر تنها چند دقیقه دمای ژل رویال به بالای صفر درجه برسد، خواص آن از بین خواهد رفت.

در ایران عسل، ما ژل رویال را با استفاده از دستگاه مخصوص فریز درایر در دمای منفی 75 درجه به پودر تبدیل می کنیم. طبق تحقیقات انجام شده در دنیا، پودر ژل رویال در دمای محیط فاسد نمی شود. در نتیجه محصولات ما یعنی پودر ژل رویال، عسل ژل رویال و کپسول ژل رویال جینسینگ را می توانید در دمای محیط هم نگهداری کنید. البته برای احتیاط بهتر است ژل رویال ترکیب شده با عسل و پودر ژل رویالدر یخچال نگهداری شوند.

پرسش های متداول

آیا می توانم از زنبوردار بره موم بخرم و مصرف کنم؟

بره موم خام قابل هضم در معده انسان نیست؛ درست بر خلاف عسل خام، ژل رویال خام و گرده گل خام. در نتیجه بهتر است از بره موم خام برای مصرف خوراکی استفاده نکنید. علاوه بر آلودگی های احتمالی درون بره موم، معده نمی تواند آن را هضم کند در نتیجه خاصیت کمتری به بدن می رسد و معده نیز سنگین شده و مشکلات گوارشی ایجاد می شود.

بره موم فراوری شده بهترین گزینه برای مصرف بره موم است.

بره موم با موم چه فرقی دارد؟

بره موم یک ماده تولید شده از صمغ درختان و شیره گیاهان است که با آنزیم های بدن زنبور ترکیب شده و به بره موم تبدیل می شود. این در حالی است که موم یک ماده ترشح شده از بدن زنبور برای کندوسازی است. این دو ماده از جنبه های مختلف با هم متفاوت هستند.

آیا کپسول بره موم باعث یبوست می شود؟

بر اساس مطالعات ما، در برخی از افراد مصرف کپسول بره موم باعث بروز یبوست می شود. در نتیجه اگر برای درمان بیماری از کپسول بره موم استفاده می کنید، حتما از ملین های مجاز استفاده نمایید. این موضوع برای بیماران کولیت بسیار حساس است و بدون مشورت با پزشک یا مشاور، اقدام به مصرف ملین نشود.

پرسش های متداول

چرا رنگ گرده گل در بسته های مختلف متفاوت است؟

گرده گل یکی از محصولات کاملا طبیعی تولید شده توسط زنبور عسل است. رنگ این گرده ها به منشاء گیاهی آن وابسته است. تنوع رنگ گرده نیز به تنوع گیاهی بستگی ندارد؛ بلکه به تنوع رنگ گرده گل ها وابسته است. چه بسا که در یک بسته گرده گل، تنوع بالای گیاهی اما با رنگ گرده یکسان وجود داشته باشد. در نتیجه توجه به تنوع گرده، معیار خوبی برای خرید گرده گل نیست.

آیا گرده گل آلرژی زاست؟

گرده های پراکنده شده در طبیعت آلرژی زا هستند. شاید به همین علت است که تعجب می کنید وقتی از گرده گل به عنوان یک داروی ضدآلرژی یاد می شود. گرده گل همانند یک واکسن عمل می کند و مواد حساسیت زا را که به دلیل ترکیب با آنزیم های زنبور ضعیف شده اند، وارد بدن می نماید. در نتیجه اگر قبل از فصل آلرژی مثل فصل بهار یا پاییز مصرف شود، سیستم ایمنی بدن را فعال می کند تا از ابتلا به آلرژی جلوگیری شود.

با این حال برای اینکه مطمئن شوید به گرده گل آلرژی ندارید، برای بار اول، 2 الی 3 عدد گرده را درون دهان گذاشته و آن را در دهان حل کرده و میل کنید. اگر بعد از مدتی دچار کهیر، آفت دهان و... شدید، یعنی به گرده گل زنبور عسل آلرژی دارید. البته سوزش گلو یا سرفه کاملا طبیعی است.

بهترین محل برای نگهداری گرده گل کجاست؟

بهتر است گرده گل در محیط خنک نگهداری شود. در فصل تابستان اگر دمای آشپزخانه یا محل عمومی نگهداری گرده گل زیاد است، حتما گرده گل را درون یخچال نگهداری کنید.

پرسش های متداول

برای تقویت سیستم ایمنی بدن چه بخوریم؟

در شرایط فعلی دنیا، تقویت سیستم ایمنی بدن یکی از مهمترین اقداماتی است که هر فرد باید انجام دهد. چه برای پیشگیری از ابتلا به بیماری هایی مثل آنفولانزا، کرونا و... و چه برای مقاوم شدن بدن برای مقابله با بیماری هایی که فرد درگیر آن ها شده است.

عسل طبیعی یکی از بهترین مواد خوراکی برای تقویت سیستم ایمنی بدن است. عسل های تک گل همگی می توانند این کار را به خوبی انجام دهند. با این حال برخی از عسل های طبیعی مثل عسل آفتابگردان، عسل سیاهدانه، عسل گزانگبین و عسل زولنگ، ویژگی های خاصی برای تقویت سیستم ایمنی بدن دارند

علاوه بر این، ژل رویال و بره موم نیز به عنوان تقویت کننده سیستم ایمنی بدن شناخته می شوند و توانسته اند نقش مهمی در پیشگیری از ابتلا به بیماری های مختلف مثل کرونا ایفا کنند. در این زمینه مقالات علمی مختلفی به چاپ رسیده که موید اثرات فوق العاده بره موم و ژل رویال بر تقویت سیستم ایمنی است. البته این در شرایطی است که مصرف این مواد طبیعی به صورت مداوم و منظم باشد.

نظرات شما (77 نظر )

ir
2 هفته پیش
کپسول بره موم واقعا فوق العاده بود و من هنوز در حال استفاده هستم بی نهایت ازتون سپاسگزارم فقط اینکه آیا کپسول بره موم به تنهایی با مصرف منظم و مداوم میتونه در درمان سرطان مفید باشه؟؟؟
پاسخ کارشناس:
با عرض سلام بسیار خوشحال شدیم از رضایت شما دوست عزیز ، کپسول بره موم و به طور کل محصولات گیاهی مکمل های دارویی هستند که در کنار داروهای شیمیایی باعث بهتر شدن روند بیماری میشوند و محصولات بره موم با توجه به خواص فوق العاده ای که داره برای اکثر بیماری ها پیشنهاد میشه.
ir
2 ماه پیش
پدر من سرطان ریه بدخیم داره طوریکه دکترا گفتن تا یک ماه بیشتر زنده نمیمونه یعنی راهی برای از بین بردن تومورها وجود داره؟
پاسخ کارشناس:
سلام و درود بره موم ماده ایی با خواص ضد سرطانی فوق العاده قوی است که به مرور زمان باعث نابودی سلولهای سرطانی میشه و از پیشرفت و متاستاز سلولهای سرطانی جلوگیری میکنه و برای بیماری در هر مرحله ایی که باشه میتونه نجات بخش باشه محصولاتی که برای بیمارتون میتونید تهیه کنید شامل کپسول بره موم ،عسل بره موم عسل ژل رویال و عسل بهارنارنج باشه برای راهنمایی بیشتر باشماره های 09138610971 و 03133689470تماس بگیرید.
ir
3 ماه پیش
سلام وقتتون بخیر
برای فردی که مبتلا به روده تحریک پذیر ازنوع اسهال شدن هست ومشکل سینوزیت وترشحات پشت حلق وآلرژی نیز دارد ومشکل ترش کردن نیز دارد کدام یک ازمحصولات راپیشنهاد می کنید
پاسخ کارشناس:
با عرض سلام برای مشکل روده تحریک پذیر محصولات بره موم یعنی عسل و کپسول بره موم خیلی تاثیرگذاره که با مصرف منظم بیماریتون کنترل میشه و رو به بهبود میرین و برای عسل درمانی هم عسل کنار مفیده.محصولات بره موم برای دیگر مشکلاتی هم که ذکر کردین خیلی مفیده.
ir
3 ماه پیش
سلام خرید کردم از سایت،هیچ پیامی برام نیومده،و محصولی هم ارسال نشده،الان یک هفته است
پاسخ کارشناس:
با عرض سلام تمامی سفارشات ارسال شدن.
ir
3 ماه پیش
باسلام.از شما عسل بره موم خریدم قبلاً.یه پرسشی داشتم کدامیک از عسلها برای مصرف صبحانه بهتره؟ممنون
پاسخ کارشناس:
با عرض سلام برای مصرف روزانه عسل بهار نارنج و عسل چند گیاه گزینه های خوبی هستند.
ir
5 ماه پیش
ایا کپسول بره موم برای روماتیسم جواب میده
پاسخ کارشناس:
با عرض سلام بله کپسول و عسل بره موم از جمله محصولات طبیعی هستند که بسیار تاثیرگذار هستند و به مرور زمان و مصرف منظم بیماری کنترل میشه.
ir
6 ماه پیش
سلام. وقت بخیر

کد تخفیف یا کارت هدیه چطور تعلق میگیره ؟ بخاطر کافی نبودن موجودی ، خرید پک درمانی تا میسر شد
پاسخ کارشناس:
با عرض سلام از امشب داخل سایت به مناسبت روز پدر تخفیف داریم حتما چک کنید.
ir
6 ماه پیش
سلام ببخشید طریقه مصرف رویال ژل عسل به این صورته که باید یک قاشق رو همونجوری خالی بخوریم یا میتونیم مثلا توی آب و به شکل شربت هم بخوریم؟
پاسخ کارشناس:
سلام و عرض ادب،روزانه به اندازه یک نخود یا نصف قاشق مربا خوری(بسته به اینکه برای چی استفاده میکنین) زیر زبان بذارین و فرو بدین.
ir
7 ماه پیش
سلام
آیا پکیج درمان کولیت برا بچه ۸ساله هم قابل استفاده هست؟

هر روز چقدر باید مصرف بشه از کپسول و عسل بره موم؟
پاسخ کارشناس:
با عرض سلام برای کودکان بالای 6 سال قابل استفاده هست ولی دوز مصرفی متفاوت هست برای راهنمایی بیشتر با ما تماس بگیرید 09138610971 و 03133689470 .
ir
7 ماه پیش
با سلام آیا بره موم برا بیماری کرون التهاب روده کوچک کاربرد دارد و باعث کمک به درمان میشود؟
پاسخ کارشناس:
سلام و درود بره موم مختص یک نوع خاصی از التهاب نیست و برای انواع التهابات تاثیر مثبتی دارد وبه مزور زمان باعث از بین رفتن التهابات می شود.
ir
8 ماه پیش
سلام خوب هستید من کرم وارنبو خریدم و قبل مصرف صورتم را با صابون زرد چوبه میشورم اشکالی که ندارد ؟
پاسخ کارشناس:
سلام و درود خیر مشکلی نداره.البته صابون ژل رویال هم بسیار مفیده برای پوست صورت.
ir
9 ماه پیش
سلام پدر من تومورکلیه داشت عمل جراحی شده بعدابیماری عودکرده دکترها باانجام سی تی اسکن می گویند به ستون فقرات وحلق رسیده وبه تازگی مشکل بلع پیداکرده به نظر شما برای درمان این نوع از سرطان عسل درمانی خوبه؟ لطفا راهنمایی فرمایید
پاسخ کارشناس:
با عرض سلام بله قطعا یک سری محصولات طبیعی در کنار داروهای شیمیایی باعث بهتر جوابدهی و نتیجه بخشی خواهد شد.محصولات بره موم از جمله عسل و کپسول بره موم،عسل ژل رویال و عسل بهارنارنج از جمله محصولاتی هستند که به مرور از پیشرفت روند بیماری جلوگیری میکند و باعث کاهش علائم میشود برای راهنمایی بیشتر میتوانید با کارشناسان ایران عسل در ارتباط باشید 09138610971 و 03133689470.
ir
9 ماه پیش
سلام ۳سال اسم دارم دکتر رفتم بیشتره داروه هارو امتحان کردم اما تای زمانی جواب میده بعدبی فایده میشه اسم متوسط روبه شدید دارم حالا بنظر شما چکار کنم
پاسخ کارشناس:
سلام و درود بیماری آسم التهابی است که مجرای تنفسی را درگیر میکنه و بره موم داروی ضد التهاب فوق العاده قوی است که به مرور زمان التهابات را برطرف میکنه ،بهترین محصول برای آسم شما عسل بره موم و عسل قنقال یا آویشن هست این دو محصول در کنار هم طبق دوز و روشی که کارشناس میگه باعث تاثیرات خوبی برای بهبودی شما خواهد بود و بسیار تجربه شده است.
9 ماه پیش
با سلام آیا این دو نوع عسل (بره موم وژل رویال)برای سرطان ادنوکارسینوم کولونه که متاساز به ریه کبد دیواره های شکمیواستخوان کرده مفید میباشد
پاسخ کارشناس:
با عرض سلام بله هم بره موم و هم ژل رویال به خاطر خواص ضد سرطانی که دارن بسیار مفید هستند،از پیشرفت بیماری و زیاد شدن سلول های سرطانی جلوگیری میکنن و باعث ترمیم سلول های دیگه میشن.علاوه بر عسل بره موم ،کپسول بره موم و عسل یهارنارنجم برای بیماری سرطان بسیار تاثیرگذار هستند.برای مشاوره وراهنمایی بیشتر تماس بگیرید 09138610971 و 03133689470 .
de
9 ماه پیش
سلام ببخشید یه سوال دیگه هم داشتم بنده با مصرف بره موم دچار خارش پوستی میشم برای همین یه قاش چایخوری سرکه انگور طبیعی
اضافه میگم که گرمی زیادش رو بگیره آیا با این روش تاثیر داره؟
پاسخ کارشناس:
سلام و درود علاوه براون میتونید به مدت یک تا دوهفته روزانه یک یا دو فنجان عرق کاسنی هم استفاده کنید تا گرمی بره موم رو بگیره.
de
10 ماه پیش
سلام روز بخیر بنده چند روزه که از عسل بره موم شما برای روده تحریک پذیر از نوع اسهال استفاده میکنم ولی دچار یبوست شدم برای رفع یبوستم چیکار کنم؟
پاسخ کارشناس:
با عرض سلام اگر دچار یبوست شدین از گرده گل استفاده کنید، گرده گل به دلیل فیبر بالایی که داره باعث تند شدن حرکت روده میشه و یبوست برطرف میشه.
ir
11 ماه پیش
سلام. برای کسی که هم زمان دارای مشکل الهاب روده زخمی،کبد چرب و ورم پرستات هست کدام عسل توصیه میکنید؟
پاسخ کارشناس:
با عرض سلام محصولاتی که برای مشکلات شما مفید هست و میتونید برای هر 3 بیماری استفاده کنید بره موم ها هستند یعنی عسل بره موم و کپسول بره موم و همچنین گرده گل. مخصوصا گرده گل برای مشکل پروستات بسیار تاثیرگذار هست.و برای قسمت عسل درمانی عسلهای گشنیز و شوید و کنار مناسب هست.
ir
11 ماه پیش
سلام مجدد بنده قبلا بانامkkk پیام داده بودم اکنون فرمودید پاسخ داده شده ولی بنده پاسخ پیامم رو نمیبینم ممنون میشم راهنمایی کنید یا دوباره درگروه فوق ارسال کنید .باتشکر
پاسخ کارشناس:
با عرض سلام در مقاله بره موم را چگونه مصرف کنیم هم پاسخ داده شده. برای مشکلتون حتما به پزشک مراجعه کنید و آزمایش های لازم رو انجام بدین اما محصولاتی که خیلی میتونه بهتون کمک کنه عسل بره موم همراه با قرص بره موم هست،که برای مشاور بیشتر، نحوه استفاده و دوز مصرفی با مشاورین ما تماس بگیرید،در کنار این محصولات عسل درمانی هم خیلی مفید هست عسل های انجیر و مریم گلی برای مشکلات معده پیشنهاد میشه استفاده کنید، تلفن های تماس 09138610971 و 03133689470
ir
11 ماه پیش
سلام لطفا پاسخ پیام قبلی بنده رو بدید باتشکر
پاسخ کارشناس:
با عرض سلام پاسخ داده شده.
ir
11 ماه پیش
سلام وقتتون بخیر.من مشکل فیبروم رحمی دارم مصرف بره موم برای من تاثیری داره و چه مدت و چه مقدار باید مصرف بشه؟
پاسخ کارشناس:
با عرض سلام بله بسیار تاثیرگذار هست بره موم باعث میشه فیبروم ها کوچیک بشه و با مصرف مداوم از بین بره حداقل 6 دوره باید مصرف کنید و مقدار مصرفی بستگی به وضعیت بیماریتون داره برای مشاور و راهنمایی تماس بگیرید 09138610971 و 03133689470

نظر شما

کد امنیتی