تاریخچه شهدینه

امتیاز : از 0 نظر

تاریخچه عسل شهدینه گلها(our history)
دريچه دنياي شيرين و پرحلاوت شرکت عسل شهدینه گلها با توليد انواع عسل با طعم های متفاوت بر پایه اصالت و ماندگاری در سال 1385به روی مشتریان گشوده شداین شرکت فعایت درخشان خود را با هدف شکل گیری و ایجاد یکی از بزرگترین و پیشرفته ترین شبکه های تولید، فرآوری، بسته بندی و پخش فرآورده های زنبور عسل در ایران و منطقه شروع کرده است.


تولید اصلی این شرکت ،عسل طبیعی می باشد،که از کلنی های زنبور عسل متعلق به این مجموعه و سایر زنبورداران مورد اعتماددر نقاط مختلف ایران تامین می گردد.
براین می بالیم که شاهد استقبال بی نظیر محصولات با کیفیتمان در کشورهایی نظیر ژاپن، مالزی، قطر، کویت ، امارت، عمان و... بوده ایم . تجربه های گذشته را سر لوحه ی کار خود قرار داده ایم وبا به کارگیری کادری مجرب و متخصص ، با استفاده از تجهیزات مناسب کیفیت محصولات خود را همواره در بالاترین سطح حفظ نموده ودر صف نوآوران این عرصه قرار داریم
شرکت عسل شهدینه گلها، به لحاظ كيفيت و مرغوبيت محصولات خود و با توجه به خدمات گسترده و دامنه دار به مشتريان داخلی و خارجی و با عنايت به سياست مستمر رشد و توسعه، در میان مشتریان و در بازارهای بین المللی از شهرت خاصی برخوردار است و اكنون با توجه به وفاداري ، اطمينان و اعتمادي كه مصرف كنندگان از خود نشان داده اند شرکت عسل شهدینه گلها مسئوليت  به مراتب سنگين تري در خود احساس نموده و موجب گرديده است كه اين مجموعة خدمتگزار با جديت و پشتكار بيشتري در جهت ايجاد تندرستي و تامین نيازهاي مصرف كنندگان جديت نمايد و تمامي اين تلاشها در جهت رضايت مشترياني است كه ارزشمندترين دارائي و ثروت شرکت عسل شهدینه گلها مي باشند.


نظرات (0)

    بد           خوب
فروشگاه شهدینه گلها