پکیج ها
ورود
برگزیده ها راهنمای خرید

سایت ایران عسل با هدف ارائه بهتر و سریعتر محصولات باکیفیت و ارگانیک زنبورعسل در سال 1388 تاسیس شد. خبر تاسیس این سایت به عنوان اولین پرتال عسل ایران در خبرگزاری های مختلف ایران منتشر و مورد تحسین قرار گرفت و این شروع فعالیت آنلاین ایران عسل در عرضه فراورده های زنبور عسل بود.

در این مدت، ایران عسل با حضور در نمایشگاه های مختلف داخلی و خارجی توانست گام موثری در عرضه محصولات به صورت مستقیم برداشته و هزینه های عرضه عسل طبیعی را کاهش دهد. همچنین ارائه تنوع بالای فراورده های زنبور از دیگر ویژگی های ایران عسل در طول این سال ها بوده است.

ایران عسل مفتخر است در طول سال های فعالیت خود، به عنوان یک سایت پویا و کارآمد در کنار عرضه انواع محصولات ارگانیک، اقدام به ارائه محتواهای کاربردی در زمینه های مختلف کرده است. از جمله محتواهای علمی و کاربردی منتشر شده در این سال ها می توان به محتواهای مربوط به زنبور عسل، آموزش زنبورداری، معرفی فراورده های گوناگون تولید شده توسط زنبور و معرفی درمان های طبیعی با فراورده های زنبور عسل و دیگر فراورده های طبیعی اشاره کرد.

همچنین در طول سال های فعالیت ایران عسل، شبکه های اجتماعی مختلف به منظور ارتباط گیری موثرتر با مخاطبین و مشتریان راه اندازی شده است.

نظرات شما (4 نظر )

نظر شما

کد امنیتی