پکیج ها
ورود
برگزیده ها راهنمای خرید

یکی از مهمترین و دوست داشتنی ترین محصولاتی که توسط زنبور عسل تهیه می شود، گرده گل است. گرده گل خواص فوق العاده زیادی دارد و به همین علت در درمان بسیاری از بیماری ها از این ماده حیات بخش استفاده می شود. البته اینکه گرده گل از چه گل هایی به دست آمده باشد نیز خود یک موضوع تخصصی است که امروزه آنقدر ها به مسئله جداسازی آن دقتی نمی شود. با این حال به صورت عمومی، گرده گل اثرات فوق العاده ای برای درمان بسیاری از بیماری ها دارد. شاید معروف ترین خاصیت گرده گل که بسیاری از مردم در مورد آن اطلاع دارند، خاصیت آن برای درمان پروستات است. از دیرباز گرده گل برای درمان این مشکل در طب سنتی کشورهای مختلف مورد استفاده قرار گرفته است.

خاصیت گرده گل زنبور عسل برای پروستات، جزئی از سه خاصیت شناخته شده گرده گل در ایران محسوب شده و به همین علت کاربرد فراوانی دارد. کمتر کسی وجود دارد که مشکل پروستات داشته باشد و نام گرده گل به گوشش نخورده باشد. استفاده از گرده گل در درمان پروستات، درمان را سرعت بخشیده و از پیشرفت این بیماری به شدت جلوگیری می کند.

البته مصرف منظم گرده گل است که اثرات خود را نشان می دهد. برخی فکر می کنند با مصرف چند روزه گرده گل می توانند مشکل التهاب پروستات خود را برطرف کنند. این در حالی است که گرده گل تنها در شرایطی می تواند به پروستات کمک کند که حداقل چند دوره یک ماهه مصرف شود. نظم و مداومت در مصرف، مهمترین عاملی است که باعث اثرگذاری گرده گل می شود.

کوتاه در مورد پروستات و بیماری التهابی آن

خاصیت گرده گل برای درمان پروستات

بهتر است در اینجا کمی به پروستات و نقش آن در بدن انسان ها (آقایان) بپردازیم. پروستات یکی از اعضای ویژه در بدن مردان است. معمولاً به اندازه گردو بوده و پایین‌تراز مثانه در لگن قرار گرفته است. پروستات قسمت ابتدایی مجرای ادراری آقایان را احاطه می‌کند. وظیفه اصلی این قسمت از بدن آقایان، پویایی سیستم باروری آقایان است و در صورت نبود پروستات عملا مرد نابارور می شود. پروستات مایعی ترشح می کند که این مایع می تواند سلول های جنسی مردان یا همان اسپرم ها را زنده و پویا نگه دارد. این مایع ماهیت قلیایی داشته و سرشار از مواد مغذی است که برای فعال باقی ماندن اسپرم ها، لازم است.

بیشتر در مورد پروستات بخوانیم

درمان پروستات با بهترین روش درمانی تایید شده

روش های خانگی درمان پروستات | 5 روش اصلی طب سنتی برای درمان پروستاتیت

پروستات و کمبود ویتامین D

التهاب پروستات و پروستاتیت

انواع بیماری پروستات (بخش اول)

التهاب در پروستات یکی از مهمترین و اصلی ترین بیماری هایی است که در این ناحیه از بدن مردان ایجاد میشود. همین موضوع باعث شده تا بسیاری از مردان از چنین بیماری دچار مشکلات جانبی دیگر شده و همین موضوع باعث اختلال در زندگی و کاهش کیفیت زندگی می شود.

به نظر می‌رسد با درک صحیح نسبت به عملکرد پروستات و همچنین استفاده از رویکرد های همه جانبه برای پیشگیری از التهاب پروستات می توان جلوی این بیماری را گرفت. با این حال با بروز التهاب در ناحیه پروستات شما باید توجه ویژه‌ای برای درمان داشته باشید تا از پیشرفت آن جلوگیری نمایید. در غیر این صورت ممکن است با پیشرفت التهاب پروستات این مشکل به سرطان پروستات تبدیل شود.

روش های متعددی برای جلوگیری از التهاب پروستات وجود دارد. کدام از این روش ها مزایا و معایب خود را دارند. اگر قرار باشد از روش های شیمیایی برای مقابله با التهاب پروستات که به آن پروستاتیت نیز گفته می‌شود استفاده کنید، باید خود را آماده عوارض جانبی مختلف نمایید.

با این حال روش های طب سنتی و همچنین طب مکمل در دنیا به عنوان روش های پذیرفته شده به منظور اثر گذاری بر روی التهاب پروستات شناخته می شوند. اگر می خواهید بدون عوارض جانبی به دنبال درمان التهاب پروستات باشید، استفاده از مواد طبیعی و مکمل های گیاهی می تواند گزینه مناسبی باشد.

یکی از روش های طب سنتی برای مقابله با التهاب پروستات استفاده از گرده گل است. گرده گل طبیعی می‌تواند تاثیرات فوق العاده عالی بر روی التهاب پروستات داشته باشد و حتی این بیماری را درمان کند. در این زمینه هم تجارب طب سنتی و هم مطالعات علمی وجود دارد که میتواند ثابت کند که گرده گل حداقل برای کنترل بیماری التهاب پروستات تاثیرگذاری فوق العاده عالی از خود نشان می دهد. در بسیاری از موارد نشان داده شده است که گرده گل می تواند حتی منجر به درمان پروستاتیت شود. البته این در شرایطی است که از این ماده طبیعی به صورت ادامه دار و منظم استفاده شود.

در ادامه با برخی نکات در خصوص علت اثرگذاری گرد گل بر روی بیماری پروستات آشنا می شویم تا با اطلاعات بیشتری نسبت به مصرف این ماده طبیعی اقدام کنیم.

بررسی علمی در مورد نقش گرده گل برای درمان التهاب پروستات

گرده زنبور عسل منبع طبیعی ماده چرب شناخته شده به عنوان بتا-سیتوسترول است. دکتر استفان استروم و ویلیام فالون در مقاله ای که در مجله Extension Magazine منتشر شده است، به وجود این ماده در گرده گل اشاره کرده و توانسته اند نتایج خوبی برای درمان پروستات با گرده گل بدست بیاورند.

بتا-سیتوسترول یک ترکیب محبوب گیاهی است که در ماده های مختلفی وجود دارد و از گذشته تا به امروز توسط پزشکان معتبر اروپایی برای درمان پروستات مورد استفاده قرار می گیرد. بتا سیتوستولین علائم هیپرپلازی خوش خیم پروستات مانند میزان جریان ادرار و ادرار باقی مانده را بهبود می بخشد. این دو مورد هر دو به طور مستقیم و غیرمستقیم باعث رشد سرطان پروستات می شوند. با مصرف گرده زنبور عسل، شما همچنین برخی از مزایای این ترکیب طبیعی و اقدامات محافظتی آن را در پروستات دریافت خواهید کرد.

خاصیت گرده گل برای درمان پروستات

یکی از دلایل اصلی اینکه استفاده از گرده گل می تواند در درمان پروستات تاثیرگذار باشد این است که این ماده یک ضد التهاب بسیار قوی است. گرده گل می تواند التهاب های بسیار حاد را کاهش دهد. یکی از دلایل بروز بیماری پروستاتیت، التهاب در این قسمت از بدن آقایان است و گرده گل با کاهش این تورم می تواند در درمان پروستات نقش بسزایی ایفا کند.

در واقع شما با یک ماده ضد التهابی طبیعی مواجه هستید که بدون عوارض جانبی می تواند بر روی کاهش التهاب در ناحیه پروستات اثر بگذارد. این در حالی است که داروهای شیمیایی هم بسیار گران قیمت تر هستند و عوارض جانبی شناخته شده و ناشناخته دارند که هر کدام از آنها ممکن است منجر به بروز بیماری های جدید در بدن بیمار شود.

پس می توان نتیجه گرفت که گرده گل اگر به درستی مورد استفاده قرار گیرد یک راهکار مناسب برای مقابله با بیماری پروستاتیت است. حتی اگر نتواند به درمان این بیماری کمک کند از پیشرفت آن جلوگیری خواهد کرد و عوارض جانبی ناشی از این بیماری را کاهش میدهد.

جالب است بدانید که گرده گل می تواند خطر ابتلا به سرطان پروستات را نیز کاهش دهد. افرادی که در خطر ابتلا به سرطان پروستات هستند با استفاده از گرده گل از بروز این بیماری خطرناک جلوگیری می کنند. همچنین تحقیقات اخیر نشان می دهد که گرده گل با ایجاد یک لایه محافظتی بر روی پروستات، از پیشرفت سرطان جلوگیری کرده و در درمان سرطان پروستات نیز نقش ایفا می کند.

خاصیت گرده گل برای درمان پروستات

درست است که برخی بیماری پروستات را بیماری افراد پیر می دانند اما آنچه که مشخص است هر بیماری که در پیری به وقوع می پیوندد، ناشی از رفتار یا نوعی از سبک زندگی در جوانی است. بهتر است در جوانی نوع تغذیه به گونه ای تنظیم شود تا در پیری دچاراین بیماری نشوید. البته ناگفته نماند که در دنیای امروز و با توجه به حجم بالای خوراکی های مضر و عدم فعالیت های بدنی، بیماری پروستات در جوانان نیز به وقوع میپیوندد. جوانان بسیاری هستند که برای درمان پروستات به مطب اورولوژیست ها مراجعه کرده و زندگی خود را مختل شده می بینند.

به طور کلی پیشنهاد می کنیم که مصرف گرده گل را به عنوان یک ماده پیشگیری کننده از جوانی در برنامه غذایی خود قرار دهید. ویژگی گرد گل این است که در کنار سالاد و انواع نوشیدنی ها و دسرها نیز قابل استفاده بوده و همین موضوع می‌تواند تاثیرات مثبتی بر روی زندگی و سلامت شما داشته باشد.

چه بهتر که شعار پیشگیری بهتر ازدرمان است را با مصرف چنین ماده غذایی برای پیشگیری از بیماری التهاب پروستات که درصد قابل توجهی از مردان را مورد حمله قرار می دهد اجرایی کنیم. روش کم هزینه و ساده برای پیشگیری از بیماری پروستات!

چطور پروستات را با گرده گل درمان کنیم؟

استفاده مشخص و منظم از گرده گل می تواند این اثرات را در افراد کاهش دهد.کاهش اثرات بیماری پروستات و سپس درمان پروستات از جمله مهمترین ویژگی های گرده گل است که در منابع معتبر علمی نیز به اثبات رسیده است. پس اگر به بیماری پروستات مبتلا شده اید و برای درمان پروستات با داروهای شیمیایی به مشکل برخورده اید، پیشنهاد می کنیم گرده گل با کیفیت و مرغوب تهیه کنید.

خاصیت گرده گل برای درمان پروستات

اگر می خواهید پروستات را درمان کنید، تصمیم بگیرید تا از گرده گل به صورت اصولی و هدفمند استفاده کنید. گرده گل مرغوب و باکیفیت به سادگی در چند ماه باعث درمان پروستات می شود. مواد مغذی را به بدن رسانده و بسیاری از مشکلات را رفع می کند. به همین علت است که گرده گل یکی از عوامل موثر در رفع ناباروری مردانه است.

گرده گل را به روش های زیر مصرف کنید

همانطور که در بالا نیز بیان کردیم،یکی از مهمترین ویژگیهای مصرف گرده گل برای درمان بیماری‌های مختلف از جمله کاهش التهاب پروستات این است که شما می توانید از این ماده طبیعی به صورت های مختلفی استفاده کنید.

روش های متعدد برای استفاده از یک ماده طبیعی به منظور درمان بیماری کمک می‌کند تا محدودیت ها برداشته شود. نکته مهم نیست تا افراد بیشتری از گرده گل برای درمان التهاب پروستات استفاده کند.

برخی از مهمترین روش های که شما میتوانید از گرده گل برای درمان التهاب پروستات استفاده کنید عبارتند از:

  • مصرف به صورت تنها و خام
  • تهیه شربت عسل طبیعی و اضافه کردن گرده گل به آن
  • اضافه کردن گرده گل به انواع سالاد فصل، سالادهای بین المللی و حتی سالاد شیرازی
  • میل کردن گرده گل و ماست
  • اضافه کردن گرده گل به شیرموز، شیر انبه و انواع معجون ها
  • تهیه اسموتی با گرده گل
  • تهیه سس سالاد با اضافه کردن گرده گل
  • تزیین کردن انواع دسر، ژله و حتی بستنی با گرده گل
  • و...

همانطور که مشاهده می کنید روش های متعددی برای مقابله با بیماری پروستات به کمک گرد و خاک وجود دارد. این شما هستید که بر اساس ذائقه و علایق خود و همینطور سبک تغذیه ای که دارید می توانید گرده گل را به سبد مواد خوراکی خود اضافه کنید

تذکر: دقت داشته باشید که تنها در صورتی گرد و می‌تواند اثرگذاری کافی بر روی التهاب پروستات داشته باشد که از آن به صورت مداوم منظم و حداقل یک دوره شش ماه استفاده کنید. اگر فکر میکنید با مصرف کوتاه مدت گرده گل می توانید بیماری خود را درمان کنید در اشتباه هستید. در چنین شرایطی بهتر است از روش های شیمیایی استفاده نمایید! اگر می توانید داشته باشید و با مصرف منظم و مداوم گرده گل مشکلی ندارید، درمان پروستات با گرده گل برای شما گزینه بسیار عالی خواهد بود.

خرید گرده گل برای درمان پروستات

خرید گرده گل برای درمان پروستات یکی از نکاتی است که باید به صورت ویژه به آن توجه داشته باشید. علت این است که اگر دنبال درمان بیماری پروستاتیت هستید باید از گرده گلی استفاده کنید که کیفیت لازم را داشته باشد. همچنین باید اصول نگهداری و اصول خشک کردن گرده گل در آن رعایت شده باشد.

برای خرید گرده گل مرغوب همین حالا می توانید از فروشگاه ایران عسل دیدن کنید. اگر مشکلی برای استفاده از گرده گل یا پرهیزات غذایی برای درمان پروستات دارید نیز می توانید با مشاوران طب سنتی ایران عسل مطرح کنید یا صفحه پک درمان پروستات را مطالعه نمایید

خرید پک درمان پروستات

مشکل التهاب پروستات قابل درمان است. به شرطی که به صورت اصولی به سراغ آن بروید و درمانش کنید. به ویژه اگر در کنار گرده گل از بره موم نیز استفاده کنید، احتمالا می توانید پروستات را کنترل نمایید. پودر تخمه کدو نیز می تواند منجر به کاهش التهابات پروستات شود. همه این موارد رد کنار هم، گزینه های خوبی برای درمان پروستات خواهند بود. اما یادتان باشد که تمامی این موارد در دراز مدت اثر می کنند. نا امید نشوید و به مصرف ادامه دهید

محصولات مرتبط

مشاهده همه >

کپسول بره موم

225,000 تومان

عسل گشنیز

360,000 تومان

گرده گل

45,000 تومان
10%

پک درمان پروستات

930,000 تومان
837,000 تومان

نظرات شما (25 نظر )

nl
1 سال پیش
میشه گرده گل را با شربت عسل نخوریم همینطور با اب قورت دهیم ......
پاسخ کارشناس:
سلام و درود بر شما بله روشهای مصرف گرده گل خیلی متنوع و زیاد منتهی نکته ایی که حائز اهمیت این هست که گرده گل به شیوه ایی مصرف شود که جذب بیشتر و تاثیر پذیری بهتری داشته باشد به همین دلیل توصیه می شود گرده گل با شربت عسل میل شود زیرا عسل هاضم و جاذب هست و هرچیری که با عسل میل شود سرعت جذب بیشتر و تاثیر گذاری بهتری خواهد داشت ...
nl
1 سال پیش
حدود 7 سال هست درگیر التهاب پروستات هستم و جدیدا حتی با مصرف دارهای شیمیایی بهبودی حاصل نشده و جواب نگرفتم ایا محصولاتی که معزفی می کنید برای افرادی که مشکل پروستات قدیمی هم دارند تاثیر گذار خواهد بود
پاسخ کارشناس:
سلام و درود بر شما محصولات کپسول بره موم ..عسل بره موم ..عسل گشنز و گرده گل که به بیماران پروستات پیشنهاد می شود تحت هر شرایطی تاثیر گذار هست حتی استفاده از این محصولات در کنار داروهای شیمیایی باعث بهتر جوابگویی مراحل درمانی می شود
nl
1 سال پیش
سلام خسته نباشید گرده گل بر PSAهم تاثیر گذار هست
پاسخ کارشناس:
سلام و عرض ادب PSAیک آنتی ژن مخصوص پروستات هست و نشانگر سرطان پروستات ..........با افزایش سن سطح این آنتی ژن نیز افزایش پیدا می کند اکر psAنسبت به سن بیشتر باشد قرار گیری در مرحله سرطان ...و اگر کمتر باشد نیازی به تست مجدد نیست ..........افرادی که از گرده گل استفاده می کنند شاهد کاهش psAخواهند بود ولی نباید مصرف گرده گل قطع شود زبرا با قطع احتمال افزایش وجود دارد
nl
1 سال پیش
مصرف گرده گل برای پروستات باعث درمان قطی میشه و چندین نوبت باید استفاده کنیم
پاسخ کارشناس:
سلام و عرض ادب گرده گل باعث بهبودی پروستات خواهد شد و بهتر است برای مشکلات پروستات در کنار گرده گل از کپسول بره موم ..عسل بره موم و عسل گشنیز هم استفاده شود ...مصرف گرده گل برای این دسته از بیماران بهتر است همچنان ادامه دار باشد و قطع نکنند .......
nl
1 سال پیش
سلام تشکر از سایت و مطالب عالیتون .......بنده هم پروستات دارم و قصد دارم از گرده گل استفاده کنم و خیلیل لاغرم دوست ندارم لاغر بشم چون خوندم گرده گل چربی سوز هست بنظرتون راهی هست که مصرف کنم ولی لاغر نشم
پاسخ کارشناس:
سلام و عرض ادب گرده گل به دلیل دارا بودن فنیل آنالین هم خاصیت چربی سوزی دارد هم خاصیت اشتها آوری اگر شما قصد دارید وزنتون کاهش پیدا نکند قبل غذا استفاده کنید حتی اشتها آور هم هست
nl
1 سال پیش
دو ساله دچار مشکل پروستات هستم و عفونت شد از داروی سیپروفلوکساسین استفاده می کنم ولی هنوز که هنوزه عفونت برطرف نشده چیکار کنم این عفونت خوب بشه خسته شدم از بس دارو خوردم
پاسخ کارشناس:
سلام و عرض ادب متاسفانه به دلیل مصرف زیاد از داروهای شیمیایی آنتی بیوتیک بدن عادت کرده و به مرور زمان اون جوابگویی و تاثیرات را نخواهد داشت استفاده از محصولات بره موم چون کپسول بره موم و عسل بره موم دارای خواص آنتی بیوتیکی قوی هست که نه تنها بدن عادت نمی کند بلکه باعث تاثیر گذاری حتی داروهای شیمیایی می شود با مصرف این محصولات به طرز عجیبی شاهد برطرف شدن عفونت خواهید بود در کنار این دو محصول از گرده گل و عسل شوید هم کمک بگیرید
nl
1 سال پیش
چندساله هم قندم بالاست هم چربی خون دارم وحتی آنزیم های کبدیمم بالا بود و طی آزمایشاتی که انجام دادم متوجه شدم که کبد چربم دارم برای بهبودی چه باید کرد
پاسخ کارشناس:
سلام و عرض ادب کبد چربی که در طی بالا رفتن آنزیم های کبدی ایجاد شود خطرناک هست و حتما باید درمان کنید بهترین محصولات که به هر سه مشکل شما کمک کند شامل کپسول بره موم .گرده گل ...عسل دیابتی جهت عسل درمانی و پودر ژل رویال هست ......کپسول بره موم نه تنها چربی های کبدی را از بین میبرد حتی آنزیم های کبدی را نیز نرمال می کند و برای کاهش چربی خون و قند نیز تاثیر گذار هست ..گرده گل هم چربی سوز هم کاهنده قند خون و در کنار اون موارد پودر ژل رویال برای تمام مشکلات تاثیر گذار خواهد بود
nl
1 سال پیش
سلام چند ساله بعد از ادرار کردن یک مقدار از ادرار میمونه و قطره قطره دفع می شود علت چی هست و راه درمانی دارد
پاسخ کارشناس:
سلام و عرض ادب علت التهاب پروستات هست که منجر به مشکلات ادراری برای شما شده است از کپسول بره موم ..عسل بره موم به دلیل خواص ضد التهابی بالایی که دارد و از گرده گل و عسل گشنیز در کنار اون دو محصول هم برای رفع التهابات هم برای رفع مشکلات ادراری توصیه می شود
nl
1 سال پیش
از گرده گل برای مشکل بزرگی پروستات استفاده می کنم ایا فاصله ایی باید بین دوره های مصرف وجود داشته باشد
پاسخ کارشناس:
سلام و عرض ادب مصرف مداوم گرده گل به صورت مداوم عوارض خاصی ندارند ولی می توانند بعد از مصرف مدت زمانی استراحت کنند ولی افرادی که مبتلا به بیماری های پروستات هستند توصیه می شود اصلا مصرف را متوقف نکنند
ir
1 سال پیش
کپسول بره موم فرآوری شده هست یا بره موم بدون تغییر میشه مورد استفاده قرار بگیره اگه امکانش هست طریقه مصرف به چه صورته
پاسخ کارشناس:
سلام و عرض ادب بره مومی که داخل کندو هست خام و غیر قابل استفاده چون ملکولولها شکسته نشده در نتیجه خواصی آزاد نشده هست به همین دلیل حتما توسط حلالی باید عصاره گیری شود بره موم عصاره گیری شده رطوبتش خارج ..پودر کرده و داخل پوکه کپسول قرار داده می شود و برای هر مشکلی دوز معینی دارد ولی بطور کلی هر 12 ساعت یک عدد میل شود
ir
1 سال پیش
مشکل هیپرپلازی پروستات دارم بعضی جاها و مقالات توصیه شده بعد مصرف چند ماه از گرده گل حتما استراحت کنید این در مورد پروستات هم صدق می کنه تا چه مدت باید استراحت کنم
پاسخ کارشناس:
سلام و عرض ادب بله استفاده از گرده گل برای بیماری های و مشکلات دیگر بعد از چند ماه شخص میتونه استراحتی داشته باشد منتهی برای شخصی که پروستات دارد به هیچ عنوان نباید مصرف قطع شود و یا استراحتی صورت بگیرید
ir
1 سال پیش
از چه زمانی می توانم به کودکم گرده گل بدهم
پاسخ کارشناس:
سلام و عرض ادب به بچه ها می توان به محض اینکه بتوانند از جیره غذایی متنوع استفاده کنند گرده داد معمولا بالای 6 سال و میزان استفاده بر اساس وزن کودک محاسبه نمی شود بله در مقایسه با حجم غذایی است که کودک در مقایسه با بزرگسالان می خورد
ir
1 سال پیش
التهاب پروستات دارم از گرده گل برای مشکلم تهیه کردم دیابتم دارم توصیه شده همراه با شربت عسل میل کنم به صورت پودر شده می تونم بریزم داخل دهانم با آب قورت بدهم چون ترکیبش با اب معمولی حالمو بدتر می کنه
پاسخ کارشناس:
سلام و عرض ادب علت اینکه توصیه می شود گرده گل پودر شود به دلیل تعیین دوز مصرفی دقیق هست و علت اینکه توصیه می شود با شربت عسل میل شود چون عسل هاضم و جاذب هست و به جذب و هضم و اثرگذاری محصولی که با آن همراه شده کمک می کند وگرنه نحوه مصرف گرده گل متنوع هست ولی هدف آن هست که شخص نتیجه گیری بهتری بگیرد و زودتر به بهبودی برسد
nl
1 سال پیش
سلام چند روزی است از مجاری ادراریم چرک و خون میاد علت چیست ناگفته نماند که پرستات دارم اما درد ندارم ایا این محصول کمک کننده هست
پاسخ کارشناس:
سلام و درود بر شما احتمال این موضوع عفونت هست حتما به دکتر مراجعه کنید و آزمایشات لازم انجام دهید اما از ان جایی که آنتی بیوتیک های شیمیایی خیلی خوب پاسخگو نیستند و به مرور زمان بدن افراد عادت می کند در کنار داروها از کپسول بره موم ..عسل بره موم به دلیل خواص آنتی بیوتیکی قوی که دارند استفاده کنید این محصولات برای پروستات هم عالی زیرا خواص ضد التهابی دارد از محصولات موثر دیگه جهت پروستات به گرده گل و عسل گشنیز می توان اشاره کرد همه این محصولات با هم باعث بهبودی پروستات و برطرف شدن عفونت می شود
ir
1 سال پیش
بنده دخانیات و الکل مصرف می کنم استفاده از این موارد و همچنین رژیم غذایی تاثیری بر اسپرم دارد
پاسخ کارشناس:
سلام و عرض ادب قطعا مصرف الکل و دخانیات و حتی نوع واد غذایی مصرفی بر تحرک ..کیفیت و تعداد اسپرم تاثیر گذار هست عوامل دیگر هم تاثیر گذار هستند چون بیماری واریکوسل که حتما باید درمان شود ..اسفاده از مکمل ها بدنسازی در باشگاهها باعث خرابی اسپرم و حرکت را کاهش می دهد ولی در مقابل سعی کنید از مواد با آنتی اکسیدان بالا چون عسل کمک بگبرید پودر ژل رویال و گرده گل هم به دلیل دارا بودن ویتامینهای EوBخیلی تاثیر گذار هستند
ir
1 سال پیش
چند وفته تو منی و ادرارم خون میبینم اما ترسیدم به دکتر مراجعه کنم و متوجه درد بدی بشم از چی میتونه باشه و راه درمانی دارد
پاسخ کارشناس:
سلام و درود بر شما وجود خون در منی و ادرار می تواند نشان دهنده وجود عفونت یا مشکلات پروستات باشد حتما برای تشخیص دقیق به دکتر مراجعه کنید و اگر احیانا دچار عفونت یا مشکلات پروستات بودید برای نتیجه گیری بهتر در کنار داروهای شیمیایی از محصولات کپسول بره موم عسل بره موم ..گرده گل و عسل گشنیز هم استفاده کنید
nl
1 سال پیش
برای اشخاصی که دچار سرطان پروستات هستند از گرده گل تا چند وقت باید استفاده کنند و آیا نتیجه بخش خواهد بود
پاسخ کارشناس:
سلام و عرض ادب گرده گل یکی از مهمترین خواصش برای بیماریهای پروستات و حتی سرطان پروستات هست که باعث مهار سلول های سرطانی می شود ولی این محصول برای سرطان به تنهایی کافی نیست و باید از محصولات دیگری چون کپسول بره موم ..عسل بره موم به دلیل دارا بودن خواص ضد سرطانی استفاده شود گرده گل همراه با عسل بهارنارنج عسلی که معمولا به دلیل خواص آنتی اکسیدانی بالایی که دارد به بیماران مبتلا به کانسر پیشنهاد می شود استفاده شود
nl
1 سال پیش
ایا گرده گل به تنهایی برای مشکلات پروستات پاسخگو خواهد بود یا حتما باید رژیم غذایی و سایر داروهای گیاهی هم استفاده شود
پاسخ کارشناس:
سلام و عرض ادب گرده گل به دلیل خواص ضد التهابی که دارد و همچنین دارا بودن بتا سیتوسترول برای مشکلات پروستات از اهمیت ویژه ایی برخوردار هست منتهی بهتر است برای نتیجه گیری بهتر و قطعی تز از محصولاتی چون کپسول بره موم و عسل بره موم که خواص ضد التهابی فوق العاده قوی دارند استفاده شود گرده گل هم برای جذب بهتر با عسل گشنیز میل شود
nl
1 سال پیش
من حدود ده روز ازگرده گل استفاده کردم هیچ تاثیری ندید و فکر کردم واقعا هیج اثری ندارد ولی با اینحال جهت اطمینان بیشتر ادامه دادم ولی درست حدود یک ماه و نیم که گذشت شاهد اثراتش بودم
پاسخ کارشناس:
سلام و عرض ادب استفاده از این محصولات چون گیاهی هست نیاز به صبر دارد .استفاده از گرده گل نتیجه بخش خواهد بود منتهی باید مداوم و منظم استفاده شود و شخص برای نتیجه بخشی صبر کند
ir
1 سال پیش
برای فرد بزرگی خوش خیم پروستات چه مقدار گرده گل در روز مصرف شود و تا چند وقت ادامه دهد
پاسخ کارشناس:
سلام و درود بر شما روزانه یک الی دو نوبت هر نوبت اندازه نصف قاشق غذاخوری پودر کرده گل و همراه با شربت عسل گشنیز

نظر شما

کد امنیتی